М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sooova123
sooova123
08.01.2020 22:56 •  Другие предметы

Что характеризует систему образования при Петре I?

👇
Ответ:
iraromanova2002
iraromanova2002
08.01.2020
начало формирования профессионального образования
4,7(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dashayudina04
dashayudina04
08.01.2020

Термін "фізична якість" віддзеркалює рухові можливості людини в основі яких лежать її природні задатки.

Отже, фізичні якості—це розвинуті у процесі виховання і цілеспрямованої підготовки рухові задатки людини, які визначають її можливості успішно виконувати певну рухову діяльність. Наприклад, для подолання великого зовнішнього опору потрібна, перш за все, відповідна м'йзова сила; для подолання короткої відстані за якомога менший час потрібна прудкість; для тривалого й ефективного виконання фізичної роботи потрібна витривалість; для виконання рухів з великою амплітудою необхідна гнучкість; а для раціональної перебудови рухової діяльності відповідно до зміни умов необхідна спритність.

Фізичне навантаження — це певна міра впливу рухової активності людини на організм, що супроводжується підвищенням (відносно стану спокою) рівнем його функціонування.

Поняття "фізичне навантаження" відображає той факт, що виконання фізичних вправ викликає перехід енергозабезпечення життєдіяльності організму людини на вищий, ніж у стані спокою, рівень. Наприклад, уже повільна ходьба (швидкість 3 км/год) викликає збільшення обміну речовин у 3 рази, а біг з біля граничною швидкістю - у 10 і більше разів. Та різниця, яка виникає в енергозатратах між станом фізичної активності та станом спокою, характеризує рівень фізичного навантаження.

Судити про величину фізичного навантаження можна і за показниками ЧСС, частоти та глибини дихання, хвилинного та ударного об'ємів серця, кров'яного тиску тощо. Певну інформацію в цьому зв'язку для вчителя можуть також дати такі показники як інтенсивність потовиділення, ступінь почервоніння, блідість, погіршення координації рухів. Всі названі показники відображають внутрішнє навантаження. До зовнішньої сторони навантаження належать його обсяг та інтенсивність.

Інтенсивність навантаження — це кількість виконаної роботи за одиницю часу. Вона характеризує силу впливу конкретної вправи на організм.

Обсяг навантаження визначається тривалістю роботи та загальною кількістю вправ, виконаних на занятті: наприклад, в силовому тренуванні обсяг навантажень визначається кількість повторень та загальною масою піднятого вантажу; в спортивних іграх та поєдинках — часом рухової активності.

Досягнути ефективності при вдосконаленні фізичних якостей можна лише за умови чіткого дозування навантаження. Тобто, у кожному конкретному випадку необхідно забезпечити такий його обсяг і

4,5(1 оценок)
Ответ:
lendo2
lendo2
08.01.2020
На Дальнем Востоке издавна сложилась своеобразная система международных отношений, в центре которой находился Китай. Вокруг него группировались все другие государства. Китайцы считали, что их государство находится в середине вселенной, поэтому называли его «Срединным царством». Народы, посланцы которых иногда добирались до Китая, вплоть до середины XIX в. считались варварами. Китай всегда являлся крупнейшей по населению страной, обладал всеми необходимыми ресурсами и мало нуждался в контактах с внешним миром.
В Китае преобладали не религии в собственном смысле слова, а общественно-этические учения, поэтому духовенство не сформировалось как влиятельное сословие. Издревле господствующее положение в духовной жизни Китая занимало конфуцианство. Конфуций (Кун Фу-цзы) почитался как «учитель 10 тысяч поколений». Главные принципы
его учения — почтение к старшим по возрасту и положению, почитание родителей, преданность государю. Основанное на конфуцианских традициях китайское общество характеризовалось строгим сословным делением. Нормы поведения представителей разных сословий, одежда, взаимоотношения людей между собой, весь образ жизни строго регламентировались. С этим связаны так называемые «китайские церемонии», отличающиеся большой сложностью, Особое место в китайском обществе, в котором всегда существовал культ знаний, занимало учёное сословие — шэньши. Из их числа подбирались чиновники —мандарины. Из Индии в Китай проник также буддизм, получивший широкое распространение.
4,7(77 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ