М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

диссертациялык эмгегин коргоого даярданып жатат

👇
Ответ:
sssmith
sssmith
16.05.2022

илимий кызматкер диссертац

4,5(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gashuna
gashuna
16.05.2022
ПРЕЖДЕ ВСЕГО ГЛАГОЛ- часть речи, объединяющая слова, которые, по традиционному определению, обозначают действие или состояние и отвечают на вопросы что делать? что сделать? что делал?БЕЗ ГЛАГОЛА РУССКИЙ, ДА ВООБЩЕМ, КАК И ДРУГИЕ ЯЗЫКИ СТАНУТ СКУЧНЫМИ, "ПРЕСНЫМИ" И ПРОСТО НАПРОСТО НЕПОНЯТНЫМИ. ПРЕДСТАВИМ НАШУ РЕЧЬ БЕЗ ГЛАГОЛОВ. СМОЖЕМ ЛИ МЫ  ОБОЙТИСЬ БЕЗ ЭТОЙ ЧАСТИ РЕЧИ? ДУМАЮ, ЧТО НЕТ!ВЕЛИКИЕ ПИСАТЕЛИ, ПОЭТЫ, ОРАТОРЫ НЕ БЫЛИ БЫ ТАКИМИ ВЕЛИКИМИ, ЕСЛИ БЫ НЕ ЧУДЕСНАЯ СИЛА ГЛАГОЛА! ВЕЛИКИЙ ГОГОЛЬ БЫЛ БЫ НЕ ВЕЛИКИМ, ЕСЛИ БЫ НЕ ЭТА ЧАСТЬ РЕЧИ! "ГЛАГОЛОМ ЖГИ СЕРДУА ЛЮДЕЙ, ГЛАГОЛОМ!"ВООБЩЕМ, ГЛАГОЛ-ВАЖНАЯ ЧАСТЬ РЕЧИ. БЕЗ НЕЕ НАМ БЫ НЕ БЫЛ ПОНЯТЕН СМЫСЛ НАПИСАННОГО  И СКАЗАННОГО.
4,7(52 оценок)
Ответ:
BlaBla552
BlaBla552
16.05.2022

Культура бароко в Україні охоплює другу половину XVII - XVIII ст. Порівняно із Західною Європою стиль бароко в Україні поширився із значним запізненням. Мали місце й особливості. Елітарні мотиви в українському бароко були притаманні лише літературному процесу, всі ж інші види барокового мистецтва - досить демократичні сюжетно, з використанням традицій народної творчості.

Українське бароко утверджувало образи, які характеризували колективні, суспільні, національні риси народу в цілому. До естетичних особливостей українського бароко можна віднести багатобарвність, контрастність, мальовничість, посилену декоративність, динамізм і головне - небачену вигадливість форм. Світоглядні засади українського бароко втілились в образі України у вигляді одягненої в порфіру і коронованої Діви, яка просить покровительства у митрополита київського Іосафа Кроковського (гравюра І.Щирського "Всенародне торжество").

В українській архітектурі стиль бароко поширюється з II половини XVII ст. і досягає свого розквіту у XVIII ст., набираючи яскраво виражених національних рис. Вже наприкінці XVII ст., переважно в Києві та його околицях, з´явилися будови, позначені рисами стилю бароко, але їхня мальовничість, інтимна теплота докорінно відрізняє їх від бароко західноєвропейського. Нові форми української архітектури виникли на основі давніх і багатих традицій народної дерев´яної і давньоруської архітектури, увібравши багатовікове багатство українського зодчества. Архітектура українського бароко - це концентрований матеріальний вияв "психічного стану", того гармонійного світогляду, на який здатна нація у часи високого духовного злету, а той злет невід´ємний від усвідомлення особистої і національної свободи.

Українське бароко XVII ст. нерідко називають козацьким, оскільки саме козацтво було носієм нового художнього смаку. Відомо чимало видатних творів архітектури і живопису, створених на замовлення козацької старшини. Але козацтво не лише споживало художні цінності, виступаючи в ролі багатого замовника. Як велика військова і значна суспільно-політична сила, воно виявилося здатним до творення власного культурного та естетичного середовища, виступаючи рушієм духовного життя й творцем самобутніх художніх цінностей. Козацтво вдягло дерев´яну церкву у камінь, прикрасило орнаментальним та рослинним декором. Першою такого типу спорудою стала Миколаївська церква (1668) в Ніжині на Лівобережжі.

4,4(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ