М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Орфей грав на: Флейті

Гітарі

Сопілці

Арфі

Питання №2 ?

Який чудесний дар Орфея заворожував і людей, й звірів, і птахів?

Гіпноз

Акторська гра

Танець

Спів

Питання №3 ?

Дружину Орфея звали:

Афродіта

Афіна

Еврідіка

Деметра

Питання №4 ?

Щоб повернути дружину, Орфей зважився:

Підняти повстання на землі

Спуститися в підземне царство

Попросити до в Геркулеса

Піти на Олімп із проханням до Зевса

Питання №5 ?

Яка риса характеру згубила намір Орфея і його палке бажання?

Розгубленість, несміливість

Жорстокість, нетерпимість

Нетерплячість. Відсутність витримки

Несерйозність, легковажність

Питання №6 ?

Найкращий витвір Пігмаліона - це:

Статуя дівчини

Портрет дівчини на картині

Збудований для дівчини палац

Статуя коня

Питання №7 ?

Кохану для Пігмаліона до оживити:

Афродіта

Афіна

Персефона

Деметра

Питання №8 ?

Які стосунки були в Орфея із дружиною?

Дружні. приятельські

Байдуже ставилися одне до одного

Сильно кохали одне одного

Вони ненавиділи одне одного

Питання №9 ?

Встановити відповідність:

Володар світу, повелитель богів і людей, але підвладний Долі.

Покровителька шлюбу, дружина Зевса, володарка Олімпу.

Він навчив смертних лікуватись, видобувати мідну руду…

Бог ковальства. Зевс примусив його прикувати до скелі непокірного титана.

Гера.

Афродіта

Гефест.

Прометей

Зевс

А Б В Г Д
1
2
3
4

👇
Ответ:
ffffffqqqqq1111
ffffffqqqqq1111
07.08.2020

gffiп438/иснвм6к6пкк

4,5(72 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
avladimirovna324
avladimirovna324
07.08.2020

Відповідь:

Перший подвиг Геракла (короткий зміст)

Геракл задушив величезного немейського лева, який був народжений чудовиськами Тифоном і Єхидною і справляв спустошення в Арголиде. Стріли Геракла відскочили від товстої шкури лева, але герой оглушив звіра палицею і задушив руками. У пам’ять цього першого свого подвигу Геракл заснував Немейские ігри, які святкувалися на стародавньому Пелопоннесі раз на два роки. (Детальніше – див. В окремій статті Перший подвиг Геракла – Немейский лев.)

Другий подвиг Геракла (короткий зміст)

Геракл убив лернейську гідру – чудовисько з тілом змії і 9 головами дракона, яке виповзало з болота поблизу міста Лерни, вбивало людей і знищувало цілі стада. На місці кожної відрубаної героєм голови гідри виростали дві нові, поки помічник Геракла, Іолай, що не почав припікати гідрі шиї палаючими стовбурами дерев. Він же вбив і гігантського раку, який виліз з болота на до гідрі. У отруйної жовчі лернейской гідри Геракл вимочив свої стріли, зробивши їх смертельними. (Детальніше – див. В окремій статті Другий подвиг Геракла – Лернейська гідра.)

Стімфалійські птахи нападали на людей і худобу, розриваючи їх мідними кігтями і дзьобами. Крім того, вони кидали з висоти, як стріли, вбивчі бронзові пір’я. Богиня Афіна дала Гераклові два тимпана, звуками яких він сполохав птахів. Коли ті зграєю злетіли вгору, Геракл перестріляв частина їх з лука, а решта в жаху відлетіли до берегів Понта Евксинського (Чорного моря) і більше вже не повернулися до Греції. (Детальніше – див. В окремій статті Третій подвиг Геракла – Стімфалійські птахи.)

Четвертий подвиг Геракла (короткий зміст)

Керинейська лань із золотими рогами і мідними ногами, послана в покарання людям богинею Артемідою, ніколи не знаючи втоми, носилася по Аркадії і спустошувала поля. Геракл переслідував лань бігом цілий рік, досягнувши в гонитві за нею витоків Істра (Дунаю) на крайній півночі і потім повернувшись назад в Елладу. Тут Геракл поранив лань стрілою в ногу, зловив її і приніс живий до Еврісфея в Мікени. (Детальніше – див. В окремій статті Четвертий подвиг Геракла – Керинейська лань.)

П’ятий подвиг Геракла (короткий зміст)

Володів дивовижною силою Ерімантський кабан наводив жах на всі околиці. По дорозі на бій з ним Геракл відвідав свого друга, кентавра Тола. Той пригостив героя вином, розсердившись цим решти кентаврів, так як вино належало їм усім, а не одному Фолу. Кентаври кинулись на Геракла, але він стрільбою з лука примусив напали ховатися у кентавра Хірона. Переслідуючи кентаврів, Геракл увірвався в печеру Хірона і випадково вбив стрілою цього мудрого героя багатьох грецьких міфів. Знайшовши Ерімантський кабана, Геракл загнав його в глибокий сніг, і той загруз там. Герой відніс пов’язаного вепра в Мікени, де переляканий Еврисфей при вигляді цього чудовиська сховався в великий глек.

Шостий подвиг Геракла (короткий зміст)

Цар Еліди Авгий, син бога сонця Геліоса, отримав від батька численні стада білих і червоних биків. Його величезний обори не очищати 30 років. Геракл запропонував Авгію очистити стійло за день, попросивши натомість десяту частину його стад. Вважаючи, що герой не впорається з роботою за одну добу, Авгий погодився. Геракл перегородив греблею річки Алфей і Пенею і відвів їх воду на обори Авгия – весь гній був змитий з нього за день.

Жадібний Авгий не віддав Гераклові обіцяної плати за роботу. Через кілька років, вже звільнившись від служби в Еврісфея, Геракл зібрав військо, розбив Авгия і вбив його. Після цієї перемоги Геракл заснував в Еліді, у міста Піси, знамениті Олімпійські ігри.

Сьомий подвиг Геракла (короткий зміст)

Бог Посейдон дав критському цар Миносу прекрасного бика для принесення себе в жертву. Але Мінос залишив чудесного бика в своєму стаді, а в жертву Посейдону приніс іншого. Розгніваний бог наслав на бика сказ: він став носитися по всьому Криту, знищуючи все по дорозі. Геракл зловив бика, приборкав і переплив на його спині по морю з Криту на Пелопоннес. Еврісфей наказав випустити бика. Той, знову оскаженівши, кинувся від Мікен на північ, де його вбив в Аттиці афінський герой Тесей.

Восьмий подвиг Геракла (короткий зміст)

Фракийский цар Діомед володів кіньми чудової краси і сили, яких можна було утримати в стійлі лише залізними ланцюгами. Діомед годував коней людським м’ясом, вбиваючи приходили до нього чужинців. Геракл силою відвів коней і розгромив в бою кинувся в погоню Диомеда. Коні ж за цей час розтерзали супутника Геракла, Абдера, який сторожив їх на кораблях.Гесперид – передостаннім.

4,8(44 оценок)
Ответ:
Ониг
Ониг
07.08.2020
Говоря нынешнем языком мир в котором жил царь Солтан был реальным миром.
Его окружали люди которые его ненавидли.Ткачиха и павориха со своей мамой  не любили царя Гвидона (сына своее сесры).Ради собственной выгоды они устроили  заговор ,подговорив еще и бояр,тем  самым сломав жизнь мальчику и его матери.
Мир в котором жил царь Гвидон был -сказкой.Его замок то появлялся то исчезал то появлялся.Вспомни,белка которая грызла орехи и от-туда вместо ореха вынимала изумруд,а 33 богатыря в чешуе как жар горя  сними дядька Черномор,разве это не сказка?
Вывод: даже в наше время есть такие люди как ткачиха и повориха.
незабудь меня поблагодариь. 
4,6(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ