М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alyonasajko
alyonasajko
20.02.2023 12:25 •  Другие предметы

Создание системы социальных служб в России еще до принятия федеральных законов началось с Указа Президента РФ «О первоочередных

👇
Ответ:
ЮкиНайи
ЮкиНайи
20.02.2023

Иней:

и(и) - гласный, ударный

н(н) - согласный, звонкий, непарный, мягкий

е(и) - гласный, безударный

й(й) - согласный, непарный, звонкий, мягкий

транскрипция: [`и н и й' ]

 

слово имеет 2 слога , 4 буквы и 4 звука . 

4,7(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Hdzf2002
Hdzf2002
20.02.2023

Действительно, в России есть несколько старинных дубов, которые называются петровскими.

В Санкт-Петербурге был Петровский дуб на Каменном острове. Он был посажен примерно в 1715 году. Дерево засохло в 2010 году рядом с его пнём посадили 15-ний дуб такого же сорта. Второй дуб растет в слободе Охта. Считается, что эти деревья были посажены из желудей, которые российский император Пётр I привез из Голландии.

Есть петровский дуб в Коломенском в Московской области. По легенде под сенью этого дуба юный Пётр Алексеевич учился читать.

В московском парке Кузьминки, тоже растет Петровский дуб. По легенде Пётр I сам посадил там дуб.

Точное количество петровских дубов неизвестно. Не все деревья сохранились до наших дней. Да и возраст некоторых деревьев при проверке оказывается значительно больше, чем предполагалось изначально.

4,5(98 оценок)
Ответ:
elizavetanikan
elizavetanikan
20.02.2023

Врятуємо тропічні ліси

Тропічний ліс - це батьківщина багатьох видів рослин і тварин. Але оскільки, як і раніше, триває процес його знищення, існує небезпека, що в XXI столітті він зникне з поверхні Землі.

  Рятувальна акція

Де ростуть тропічні ліси?

  На Амазонці, у деяких районах Африки, на територіях Гвінеї й Конго, на Малайському архіпелазі, від західних гірських масивів Індії до гористих островів у Тихому океані, на Мадагаскарі й Маскаренських островах.

Що повинно бути зроблено

  За рік знищується майже 29 млн. гектарів тропічних лісів. Якщо збережеться такий темп їхнього знищення, то в 2035 році не залишиться навіть одного квадратного метра тропічних лісів. Знімки із супутників Землі показали, що в 1988 році згоріла майже десята частина лісів Амазонки. Насправді, горіли такі великі площі тропічних лісів, що літаки на аеродромі в Ла-Пас - місті, розташованому в Андах на висоті 1 500 м - не змогли піднятися в повітря із-за густого диму ігачі могли бачити смугу вогню довжиною в декілька тисяч кілометрів. До того, як це відбулося, здавалося, що людині за такий короткий строк неможливо знищити такі величезні ділянки лісу.

Що ми можемо зробити

  Тропічні ліси могли б бути врятовані завдяки сільськогосподарській реформі, проте такі фундаментальні зміни слід було б розпочинати значно раніше. З іншого боку, не можна залишити ліси недоторканними, тому що людина все ще має потребу в їхніх багатствах. Тому треба знайти іб, як можна відновити знищені території.

  Необхідно підтримувати дії екологів, засновані на тиску на уряди окремих держав.

  Підтримуючи акції посадки дерев, що швидко ростуть, ми рятуємо від вирубки цілі ділянки тропічних лісів.

  Можна також свідомо бойкотувати тверду деревину із тропічних лісів.

  Вирубка тропічних лісів не тільки призведе до загибелі тисяч видів тварин, але й також до кліматичних змін на земній кулі, що може спричинитися до катастрофи для всього людства.

ЗАГРОЗА ДЛЯ ТРОПІЧНИХ ЛІСІВ

  Майже всі тропічні ліси розташовані в країнах третього світу. Тамтешні жителі вважають ліс джерелом їхніх доходів. За рахунок продажу промислової деревини фінансуються лікарні й школи, а також підтримується і господарський розвиток країн. Кількість людей на нашій планеті постійно зростає. Щоб вижити, людям потрібна їжа й оброблювана земля, їм також необхідно використовувати деревину для побудови й обігріву своїх будинків. Навколо кожного нового поселення вирубуються ліси, а землі віддаються під землеробські поля. Як тільки земля перестає бути врожайною, люди переміщаються далі в глиб лісових масивів. 300 мільйонів людей щорічно знищує сім мільйонів гектарів лісу.

ЖИТТЯ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД ЗАГРОЗОЮ

  Людина використовує для їжі лише невелику кількість рослин і тварин, які зустрічаються у тропіках. Наука намагається вивести нові види, а тропічний ліс надає їй різноманітний генетичний матеріал.

  У тропічних лісах росте багато рослин, які людина могла б споживати, крім того, тут є велика кількість натуральної сировини, яку людина могла б застосовувати для своїх цілей. Так, десята частина всіх ліків, якими користуються люди, виготовляється на основі складових, що видобуті у тропічних лісах. Однак, ми все ще мало знаємо про рослини тропічних лісів.

  Більш важливим фактом є те, що атмосфера, від якої ми залежимо, в певній мірі виникає в результаті обміну азоту й вуглекислого газу. Такий обмін відбувається в тропічних рослинах, які переробляють сонячне світло в енергію. Тому тропічні ліси інколи називають ще „легенями" Землі.

  Тропічні ліси у великій кількості поглинають енергію Сонця. Тепер, коли вони масово знищуються, змінюється здатність поверхні Землі відбивати сонячні промені. А це зобумовлює порушення теплового обміну і призводить до зміни атмосферних умов та ритму опадів, що, в свою чергу, впливає на кліматичні зміни по всій земній кулі.

  У 1987 році в Бразилії було спалено 200 тис. км тропічного лісу. Проведені виміри показали, що в атмосферу потрапило 500 мільйонів тонн озону її вуглекислого газу.

4,6(45 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ