я часто любовался прелестным видом в глухом лесу.
___ _._._. (определение) _ _ _ _ _ (определение) _ _ _ _
(обстоят) (волной)
я -местоим
часто-наречие
прелестным -прилаг
видом- сущ.
глухом -прилагательное
в лесу -сущ с предлогом
Концепція сучасного олімпійського руху належить барону П'єру де Кубертену, з чиєї ініціативи в червні 1894 року в Парижі відбувся Міжнародний атлетичний конгрес.[2] 23 червня 1894 року заснував Міжнародний олімпійський комітет (МОК). Перші Олімпійські ігри (Ігри Олімпіади) сьогодення були проведені в 1896 році в Афінах (Греція). В 1914 році затверджений олімпійський прапор, подарований П'єром Де Кубертеном на Паризькому конгресі. На ньому зображені п'ять олімпійських кілець, що переплітаються, символізуючи союз п'яти континентів і зустріч спортсменів усього світу на Олімпійських іграх. Перші зимові Олімпійські ігри відбулися в 1924 році в Шамоні (Франція).
Засадничі принципи
Объяснение:
ответ: Изложу по ухудшению повреждений
1) При просто свëрнутой шее (вывех например) то на шею оденут хомут, до заживления. Это самый лëгкий вариант отделаться.
2) Возможен перелом , допустим шейного позвонка ( или любой другой кости )
3) Если шея вывернуть, то тело может быть парализовано.
4) Он может потерять сознание от болевого шока ,может умиреть не приходя в сознание т.к при сворачивании шеи может произойти пережатие шейной артерии которая питает мозг, проходит она в шейном отделе позвоночника.
Объяснение: Человек сложная штука
Хорошего дня.
я -подлежащие,любовался-сказуемое,видом-дополнение,в лесу-обстоятельство,прелестным и глухом-определение,часто-обстоятельство я-местоимение,часто-наречие,любовался-глагол,прелестным-прилагательное,видом-существительное,в-предлог,глухом-прилагательное,лесу-существительное