кто знает,или хотябы на то,что можете.Буду очень благодарна Визначити залишкову вартість машини і річну норму амортизації, якщо відомо, що її початкова вартість 700 тис. грн., амортизаційний період 8 років, щорічні амортизаційні відрахування 8750 грн, ліквідаційна вартість машини 26000 грн
Визначити залишкову вартість машини і річну норму амортизації, якщо відомо, що її початкова вартість 700 тис. грн., амортизаційний період 8 років, щорічні амортизаційні відрахування 8750 грн, ліквідаційна вартість машини 26000 грн
7.4. Розрахувати коефіцієнти оборотності і завантаження оборотних засобів, а також тривалість обороту, використовуючи дані:
а) річна сума реалізації послуг, млн.. грн. – 8,0;
б) норматив власних оборотних коштів, млн.. грн.:
на 1.01 планового року 0,82;
на 1.04 планового року 0,83;
на 1.07 планового року 0,84;
на 1.10 планового року 0,84;
на 1.01 наступного року 0,85.
Туристичне підприємство здійснює прискорену амортизацію активної частини основних фондів, зокрема, нових автобусів. Визначити, яким методом краще нараховувати цю амортизацію (методом зменшуваного залишку або кумулятивним методом), якщо початкова вартість автобусу 1000 тис. грн, а нормативний строк служби автотранспортного засобу 5 років.
Середньооблікова чисельність працівників за звітний період склала 400 чоловік. На протязі року прийнято на роботу 30 чоловік, звільнено 45 чоловік, в тому числі за порушення трудової дисципліни 17 чоловік, за власним бажанням 15 чоловік. Визначити коефіцієнти прийому, вибуття та плинності кадрів
Визначити розмір доходу від реалізації тур продукту, розмір чистого доходу від реалізації та розмір валового прибутку, якщо за місяць було реалізовано 5 турів за ціною 520 грн., 3 тури за ціною 900 грн., 6 турів за ціною 750 грн., 2 тури за ціною 1200 грн. Крім того реалізовано 2 тури іноземним туристам за ціною 1000 грн., розрахунок яких здійснювався за межами України по безготівковому розрахунку. Загальна собівартість реалізованого тур продукту становить 6630 грн.
. Сума виручки туроператора від надання основних і додаткових послуг складає 15030 тис. грн.
Вартість послуг підприємств з виробництва туристичних продуктів і послуг -12030 тис. грн.
Доходи від фінансової діяльності - 100 тис. грн., доходи від іншої операційної діяльності - 120 тис. грн.
Умовно-постійні витрати туроператора - 1820 тис. грн.
Сума обов’язкових платежів з прибутку - 50 тис. грн.
Визначити чистий доход підприємства і чистий прибуток від фінансово-господарської діяльності, рівень маржі туроператора та рівень рентабельності у відсотках від чистого доходу підприємства.
Сума виручки туроператора від надання основних і додаткових послуг складає 45090 тис. грн.
Вартість послуг підприємств з виробництва туристичних продуктів і послуг -36090 тис.грн.
Доходи від фінансової діяльності - 300 тис. грн., доходи від іншої операційної діяльності - 360 тис. грн.
Умовно-постійні витрати туроператора - 5460 тис. грн.
Сума обов’язкових платежів з прибутку – 150 тис. грн.
Визначити чистий доход підприємства і чистий прибуток від фінансово-господарської діяльності, рівень маржі туроператора та рівень рентабельності у відсотках від чистого доходу підприєм
. Туроператор «Релакс» у 2020 році затратив на рекламу туристичних путівок до Чехії 95400 грн.
Доход, що отримано від продажу турів у 2020 р., складає 994600 грн., у тому числі прибуток – 94200 грн. За цей період було реалізовано 46 путівок, тривалість кожної 9 туроднів.
Розрахувати показник рентабельності та економічної ефективності реклами.
Салоны красоты
Почему акции в салонах красоты проваливаются?
К сожалению, многие акции не ждет успех, более того, они имеют даже не нейтральный эффект на бизнес, они, наоборот, вредят ему. К такому результату приводят несвоевременные, плохо организованные, незапланированные акции. Естественно, что вы должны никогда не допускать подобных ошибок.
Почему акции «терпят крушение»?
Вы плохо знаете своих клиентов и сделали им предложение, которое попросту неинтересно. Например, вы предложили посетителям элитного салона в подарок косметику из сегмента масс-маркет.
Ваши клиенты ждут другого более выгодного предложения, акция оказалась недостаточно существенной. Вы знаете, как часто клиенты торговых центров перед новогодними праздниками интересуются, когда же начнется распродажа, поскольку уже не готовы платить полную стоимость за товары. Подобная ситуация случается и с посетителями салонов красоты, например, многие посетители привыкли получать скидку при заказе курса процедур и аналогичная скидка по акции их уже мало заинтересует.
В результате акции клиенты переключаются с одной услуги на другую, в результате не меняется ни количество клиентов, ни количество проданных услуг, ни прибыль.
Во время акции клиенты полностью закрывают свои потребности в определенной услуге или в определенном количестве продукции, в результате чего их продажи резко падают после окончания акции. Например, вы предлагаете по выгодной цене сделать татуаж бровей. Все клиенты, которые думали об этом, но сомневались, решились на проведение процедуры, пошел всплеск продаж данной услуги. Но по ее окончанию продажи резко снизились, ведь процедура в отличие от окрашивания волос или маникюра не проводится регулярно. Естественно, в долго перспективе такая акция является не успешной, а провальной.
Клиенты могут разочароваться в качестве предложенных услуг. Как бы банально это не звучало, но если мы продвигаем некачественные товары или услуги, либо мастера, берущие места в аренду предоставляют не тот уровень сервиса, подъема прибыли по окончанию акции точно ждать не придется.
Акция была организована плохо, клиенты не поняли свою выгоду, испытывали трудности в получении своих бонусов, предложена слишком сложная система скидок и т.п.
Акция привлекла слишком много клиентов, в результате чего салон красоты не смог справиться с объемами и вынужден был отказывать в услуге или товаре. Да, такие случаи тоже встречаются и влияние они оказывают на привлечение и удержание клиентов больше, в конечном счете, негативное.