М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
artem190909
artem190909
18.08.2020 09:45 •  Физика

Железобетонная плита размером 4*0 3*0 25 м погружена в воду наполовину своего объема. какова архимедова сила, действующая на нее?

👇
Ответ:
Faulmaran
Faulmaran
18.08.2020
Дано:
a = 4 м
b = 0,3 м
c = 0,25 м
р = 1000 кг/м³
Найти: F арх - ?
Решение:
F арх = pgV погружённой части тела (далее - пчт)
Т.к. V пчт = 0,5V по условию задачи, а V = abc, то 
V пчт = 0,5abc
F арх = 0,5pgabc
F арх = 0,5 × 1000 кг/м³ × 10 Н/кг × 4 м × 0,3 м × 0,25 м = 1500 Н = 1,5 кН
4,5(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Eva5768
Eva5768
18.08.2020
Решения я не напишу. Скажу как такая задача должна решаться, дальше сама решишь, ибо хватит деградировать, учитесь решать простые задачи в конце концов
Задача будет состоять из 4-х действий
1. Нагревание. Для того чтобы нагреть 4кг льда от -30 до 0 градусов требуется теплота (до 0 градусов, потому что температура плавления/кристаллизации воды - 0 градусов. Всегда.). Найти её можно по формуле Q=Cm*(t_{2}-t_{1}) , где Q - теплота, С - удельная теплоёмкость (присутствует в учебнике. Ищи там и для воды, и для льда.), m - масса, t_{2} - конечная температура, t_{1} - начальная температура.
2. Плавление. После того как лёд нагреется до 0-ой температуры, потребуется так же некоторое кол-во теплоты, чтобы лёд расплавился. Находится по формуле Q=λm, где Q - теплота, λ - удельная теплота плавления (опять же даётся в учебнике) и m - масса
3. Опять нагревание. После полного плавления льда, происходит нагревание воды от 0 до 100 градусов. Формула абсолютно та же самая что и в первом действии
4. Испарение. После нагревания воды, происходит такой процесс как конденсация - испарение. Формула Q=Lm, где Q - всё та же теплота, L - удельная теплота парообразования и m - масса.
После того как ты найдёшь Q в каждом действии, складываешь их: Q= Q_{1} + Q_{2} + Q_{3} + Q_{4}, каждая Q обозначенная индексом является действием, которое ты делал, то бишь Q_{1} - Нагревание 1, а Q_{2} - плавление. Не перепутай.
4,4(75 оценок)
Ответ:
kingrmntc
kingrmntc
18.08.2020

Людина здавна мріяла про подолання водних просторів. Спочатку вона пристосувала для цього дерев'яні колоди, плоти, а потім почала будувати дерев'яні човни і кораблі.
Для виготовлення сучасних суден використовують різні метали. З металу виготовляється корпус судна, його конструктивні елементи. Разом з тим судно має великий об'єм, не заповнений металом. Тому його середня густина менша за густину води.


Коли нижня частина судна занурюється у воду, виникає сила Архімеда, яка дорівнює вазі витісненої води. За умовами плавання ця сила завжди дорівнює вазі судна. Якщо ж судно навантажують, то його вага збільшується і воно починає занурюватися у воду. Чим глибше занурюється судно, тим більшою стає сила Архімеда. Коли вона дорівнюватиме вазі судна, останнє перестане занурюватися. Глибину, на яку занурюється судно у воду, називають осадкою судна.
Осадка судна залежить від його ваги і маси вантажу, який знаходиться на судні. Збільшення маси вантажу приводить до збільшення осадки. Осадка зменшується, коли судно переходить із річки в море, де густина води становить 1030 кг/м3.


(!)Осадка може змінюватися лише в певних межах, коли судно ще тримається на поверхні води. Щоб контролювати осадку судна, на його борт наносять горизонтальну лінію, яка отримала назву ватерлінія (від голландських слів water - вода та lijn - лінія) (мал. 117). Значення сили Архімеда, коли судно занурилося по ватерлінію, називають водотоннажністю.
Чисельно водотоннажність дорівнює силі тяжіння, яка діє на судно з вантажем. Найбільшу водотоннажність мають сучасні танкери. Вона сягає 5 • 106 кН і більше. Разом із вантажем ці судна мають масу 500 000 τ і більше.
Якщо від водотоннажності відняти вагу судна, то отримаємо вагу вантажу, який може перевозити це судно. Це - вантажопідйомність судна.
 
Водний транспорт дуже зручний і вигідний. Перевезення вантажів водним транспортом значно дешевше, ніж іншими видами транспорту. Тому для подальшого його розвитку потрібно створювати досконаліші судна і водночас дбати про стан водних артерій країни, яким дуже шкодять промислові викиди та забруднення (відходи) із суден.


Україна має розвинений річковий і морський флот. Найбільшою судноплавною річкою України є Дніпро, фарватером якого плавають навіть судна типу «річка - море», які виходять із річки в море не перевантажуючи вантажів.

Осадка може змінюватися лише в певних межах...написала вище.(!)

4,5(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ