М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
leeJLZeel
leeJLZeel
09.05.2022 07:41 •  Физика

Знайти де вжиті в спорті застосовуетьця Взаемодія тіл

👇
Открыть все ответы
Ответ:
анора10
анора10
09.05.2022
Нерівномірний рух Рівномірно й прямолінійно тіла рухаються лише на невеликих відрізках своєї траєкторії Рух, за якого тіло проходить за рівні проміжки часу різні шляхи, називають нерівномірним.

Питання 1. Що таке нерівномірний рух? Наведіть кілька прикладів такого руху. 2. Що ми розуміємо під словами: «середня швидкість автомобіля дорівнює 70 км/год»? 3. Автомобіль проїжджав за кожну годину 80 км. Чи можна стверджувати, що його рух був рівномірним? 4. Опишіть нерівномірний рух, за якого кожні 4 хв тіло проходить 400 м. 5. Відома середня швидкість за певний проміжок часу. Чи можна знайти пройдений шлях за половину цього проміжку? 6. Як пов’язаний модуль середньої швидкості зі шляхом при прямолінійному русі в одному напрямку?
Поміркуй 1. Відома середня швидкість за певний проміжок часу. Чи можна знайти пройдений шлях за половину цього проміжку? 2. У якому випадку миттєва й середня швидкості рівні між собою? 3. Чому не можна говорити про середню швидкість змінного руху взагалі, а можна говорити тільки про середню швидкість за даний проміжок часу або про середню швидкість на даній ділянці шляху?
4,7(97 оценок)
Ответ:
Svetkoooo
Svetkoooo
09.05.2022

Для того, щоб важіль перебував у рівновазі, момент сил, який прикладається в точці А, повинен бути рівний моменту сил, створеному вагою підвішених тягарнів.

Момент сили можна обчислити за формулою:

Момент сили = Сила × Відстань,

де Сила - сила, що прикладається в точці А,

Відстань - відстань від точки дії сили до осі обертання (центра важеля).

Оскільки важіль перебуває у рівновазі, моменти сил повинні бути рівні.

Маса тягарнів не визначає безпосередньо силу, яку потрібно прикласти. Проте, за умовою маса кожного тягарня дорівнює 100 г, і з урахуванням сили тяжіння (F = m * g), де g - прискорення вільного падіння, можемо вважати, що сили, створювані тягарнями, рівні.

Отже, щоб важіль перебував у рівновазі, сила, яку слід прикласти в точці А, повинна бути рівною силі тяжіння одного тягарня, тобто сила, рівна вагівській силі одного тягарня (F = 0.1 кг * 9.8 м/с²).

Значення сили, яку слід прикласти в точці А, дорівнює 0.98 Н (Ньютон).

4,7(88 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ