М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tiomashash
tiomashash
25.05.2023 05:07 •  Физика

Ит велосипедшінің артынан түзусызықты жолмен жүгіреді. Велосипедшінің қозғалысы x1=25+10t теңдеуімен берілген, ал иттің қозғалысы x2=-35+12t теңдеуімен берілген. Ит велосипедшіні қуып жете ала
ма? Қуып жетсе қандай қашықтықта және қай уақытта?
t=30с; х=325м
(= 40с; Х= 350м
t= 50с; Х= 360м
[ — 35с; Х=330м
Артқа​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
dndzanton
dndzanton
25.05.2023
А нет в природе белого света. Белый свет - это продукт восприятия, создаваемый мозгом. В природе существуют электромагнитные волны различной длины волны. В видимом диапазоне от 760 до 400 нанометров эти волны соответствуют цветам радуги от красного до фиолетового.

Белый цвет - это смесь монохромных световых волн видимого диапазона. Оптические призмы благодаря явлению дисперсии позволяют разложить белый цвет на составляющие его компоненты. 

Очень часто дисперсия возникает на краю оптических линз, как побочный результат обработки этих краев. Так же дисперсия может наблюдаться при проецировании на экран белого света, проходящего через небольшое отверстие или щель. Это явление называют дифракцией световых волн.

При дифракции на щели белого света на экране возникает чередование минимумов и максимумов освещенности.  Главный максимум будет общим для всех длин волн и будет виден как полоса белого цвета, а боковые максимумы - будут представлять из себя цветные полосы с последовательным изменением цветов от фиолетового к красному. Это связано с тем, что при дифракции световые волны разной длины отклоняются на разный угол.
4,7(46 оценок)
Ответ:
polinna2006p06aeo
polinna2006p06aeo
25.05.2023

ответ:Рух, при якому по крайній мірі точки твердого тіла або незмінної системи залишаються нерухомими, званими обертальним; пряма лінія, що з'єднує ці дві точки, називається віссю обертання.  

Обертальний рух в техніці зустрічається досить часто. У переважній більшості механізмів і машин є ланки, які здійснюють обертальний рух, наприклад, вали, зубчасті колеса, кривошипи і т.д. Зауважимо, що поняття обертального руху може ставитися тільки до тіла, але не до точки; так, наприклад, рух точки по колу тобто не обертальний рух, а криволінійне.  

Якщо через вісь обертання провести площину Р, жорстко пов'язану з тілом, то при обертанні тіла ця площину буде займати нові положення (рис. 2.13). Кут між початковим положенням площини Р і її новим положенням Р1 в поточний момент часу називається кутом повороту тіла і позначається пор. Вимірюється цей кут в радіанах і вважається позитивним, якщо площину Р обертається проти годинникової стрілки (при цьому треба дивитися з позитивного кінця осі z, спрямованої уздовж осі обертання тіла). Крім осі обертання для повного визначення руху тіла треба ще знати кут повороту ? як функцію часу t: ? = f (t) - Закон обертального руху тіла.

Обертальний рух – це рух тіла, при якому точки описують кола, розміщені в паралельних площинах, причому центри всіх кіл розташовуються на одній прямій, яка зазвичай визначається як вісь обертання.Обертальний рух являє траєкторію у вигляді кривої лінії, а швидкість в кожній точці кривої лінії направлена по дотичній.Кінематика обертального руху характеризується:– Кутовий швидкістю і позначається ю;– Кутовим прискоренням і позначається е.Кутова швидкість – це швидкість обертального руху, яка визначається відношенням кута повороту радіуса, що з’єднує рух тіло з центром кола, до часу, за який був здійснений поворот. Кутова швидкість є векторною величиною, де його кутовий вектор швидкості спрямований в тому ж напрямку, що і поступальний рух правого гвинта (правило буравчика), де відбувається рух по колу.Якщо обертальний рух збігається з обертанням рукоятки буравчика, то поступальний рух буравчика буде вказувати на напрямок кутової швидкості і кутового прискорення, тому вони сонаправлени.Фізичний зміст кутової швидкості при обертальному русі: кутова швидкість буде рівна куту повороту радіуса за одиницю часу. Доцентровийприскорення – це таке прискорення, яке утворюється при русі тіла по колу і направлено до центру по радіусу кола. Доцентрове прискорення дорівнює відношенню квадрата швидкості до радіусу кола. Фізичний зміст кутового прискорення: при обертальному русі кутове прискорення буде визначатися як зміна кутової швидкості за одиницю часу.Одиницею кутового прискорення в міжнародній системі одиниць є рад / с (радіан на секунду).Зі зміною кутової швидкості відбувається зміна частоти обертання. Частота обертання характеризується відношенням числа обертів на часі.

Объяснение:

4,8(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ