М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vika02bel
vika02bel
16.05.2023 02:28 •  Физика

Дано:
V1=56 km/год
l1=450км
v2=65 км/год
l2=600 км
Vс-?​

👇
Ответ:
вася784
вася784
16.05.2023

Объяснение:

Дано: V1=60км/ч

Vср = 40км/ч

V2 - ?

S1=

S2=

км/ч

ответ: 36 км/ч

4,6(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
irina2000barano
irina2000barano
16.05.2023
Когда его кинули вверх - равнодействующая сила движется вверх.
Когда он начал падать - равнодействующая сила направлена вниз
Объяснение:

Равнодействующая сила - сумма всех сил

Правила сложения сил в физике.

1.Если векторы лежат на одной прямой или на паралельных прямых и направлены в одну сторону, то находим сумму этих двух векторов
2.Если векторы направлены в разные стороны и лежат на одной прямой или на паралельных прямых, то ищем их разницу.
3.Если векторы находятся под углом, то строим диагональ из этого угла, а дальше достраиваем параллеограм и ищем его диагональ. Диагональ будет их равнодействующей силой(Если другие векторы были сложены.

А тело движется туда, куда направлена равнодействующая сила.

Камень подлетел вверх, потому что на него подействовали силой тяги(Когда камень находился в состоянии покоя, Fтяжести=N), и сумма двух сил (Стлы реакции опоры, численно оно равно F тяжести, то есть равно m g) N+Fтяги больше силы притяжения => камень движется вверх.
Но мы только кинули камень(Не продолжили на него действовать с той же силы) и из-за сопротивления воздуха, сила тяги начало уменьшаться и начало увеличиваться сила тяги(m*g), поэтому тело начало падать(Вектор будет направлен вниз.)

Так же раынодействующую силу можно найти по второму закону Ньютона.
Fравнодействующая=m*a
4,6(52 оценок)
Ответ:
sanekpalyxa
sanekpalyxa
16.05.2023

Телескопи

Робота

Студента групи ФІ-09

Бушуєв Станіслав Андрійович

Кривий Ріг 2013

Радіотелескопи та елементи радіолокації в астрономії.

Радіолокаційної астрономії

розділ астрономії, що вивчає небесні тіла шляхом посилки до них зондуючого сигналу та аналізу відбитого радіолуни. Система з передавача, антени і приймача - радіолокатор (радар) - може розташовуватися як на Землі, так і на космічному апараті. Радіолокаційна астрономія, на відміну від радіоастрономії, вивчає не власне радіовипромінювання небесних тіл, а відбиті від них сигнали. Зручність радіолокації полягає в тому, що, вимірюючи час проходження сигналу туди і назад, можна з високою точністю визначати відстань до об'єкта, а по зміні частоти сигналу - швидкість об'єкта (принцип Доплера). Але оскільки потужність відбитого сигналу швидко зменшується з відстанню, поки радіолокаційним дослідженням доступні лише тіла Сонячної системи.

Історична довідка. У 1930-і роки виникла підозра, що радіосигнали іноді відбиваються від ионизованного метеорних слідів в атмосфері; остаточно це підтвердили Ч.Лал і К.Венкатараман в Індії в 1941. Перше радіолуни від метеорів за до спеціальних радарів отримали Дж.Хей і Г.Стюарт в Англії в 1946. У тому ж році радіолокацію Місяця здійснили Дж.ДеВітт в США і З.Бей в Угорщині. По суті, це стало першими експериментами в астрономії; до тих пір астрономи тільки гали за небесними тілами, ніяк не впливаючи на них. Фахівці Англії, СРСР і США майже одночасно в 1961 зробили локацію Венери для вимірювання відстані до неї, а повторивши експеримент в 1964, довели точність вимірювання до декількох кілометрів. За до сучасних радарів проводять також локацію Сонця, Меркурія, Марса, Юпітера і його галілеєвих супутників, Сатурна, його кілець і супутника Титана, астероїдів і ядер комет. Слідом за радіолокації почалося активне дослідження небесних тіл за до космічних зондів. Але і локація залишилася дуже корисним методом в астрономії. До радіолокації додалася лазерна локація Місяця з використанням доставлених на її поверхню відбивачів оптичних імпульсів. Цей метод дозволяє регулярно вимірювати відстань між Землею і Місяцем з точністю до 1 см, що дуже важливо для вивчення складного відносного руху цих двох небесних тіл. Апаратура для реєстрації відбитого сигналу. Щоб сигнал наземного передавача пройшов крізь іоносферу Землі, його випромінювання повинно бути достатньо короткохвильовим - коротше 20 м. При проходженні сигналу від передавача до об'єкта  щільність його потужності зменшується обернено пропорційно квадрату відстані. Частина імпульсу відбивається від об'єкта, і по шляху до Землі його потужність знов зменшується обернено пропорційно квадрату відстані. У підсумку енергія прийнятого радіолуни обернено пропорційна четвертого ступеня відстані до об'єкта. Ось чому радарні методи застосовні лише для найближчих тіл Сонячної системи, але і при цьому потрібні дуже потужні передавачі, гігантські антени і надчутливі приймачі.

Объяснение: Легко

4,4(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ