М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pomosh221314
pomosh221314
23.04.2020 08:05 •  Физика

1.Як зміниться сила взамодії двох металевих кульок що мають заряди 2q та -4q ,якщо ними дотиркнутись одна одної а потім розвести на початкову відстань 2.На якій відстані один від одного заряди 1 мкКл та -10 нКл взаємодіють із силою 18 mH

👇
Открыть все ответы
Ответ:
motorindmitry12
motorindmitry12
23.04.2020

1) 20 л = 0,02 м^3. плотность воды 1000 кг/м^3. масса=плотность*объем=20 кг. сила тяжести= 10*20 (ускорение свободного падения*масса)=200 н. (нарисуй стакан воды, рядом подпиши fтяж. со стрелкой вниз, поскольку сила тяжести всегда направлена вниз, если можешь сам)

2) если мы знаем силу тяжести и не знаем массу, то надо силу разделить на у.с.п., т.е. 19,6/9,8=2 кг.

3) сила тяжести, действующая на человека на луне, в 6 раз меньше, чем на земле.

4) в четвертом могу только сказать, что надо из данных массы и объема найти плотность шара и сравнить его с плотностью меди (если р шара< р меди, то он имеет полость)

4,6(38 оценок)
Ответ:
vlad1269
vlad1269
23.04.2020

кажуть, що і. ньютон сам розповідав, як він зробив відкриття закону всесвітнього тяжіння. якось науковець гуляв яблуневим садом і побачив у денному небі місяць. у цей момент на його очах з гілки впало яблуко. саме тоді вчений подумав про те, що, можливо, це одна сила змушує яблуко падати на землю, а місяць залишатися на навколоземній орбіті.

згадуємо гравітаційну взаємодію

усі без винятку фізичні тіла у всесвіті притягуються одне до одного — це явище називають всесвітнім тяжінням або гравітацією (від латин. gravitas — вага).

гравітаційна взаємодія — взаємодія, яка є властивою всім тілам у всесвіті й виявляється в їхньому взаємному притяганні одне до одного.

наприклад, зараз ви і цей підручник взаємодієте силами гравітаційного притягання. однак у цьому випадку сили настільки малі, що їх не зафіксують навіть найточніші сучасні прилади. сили гравітаційного притягання сягають помітного значення тільки тоді, коли хоча б одне з тіл має масу, порівнянну з масою небесних тіл (чорних дір, зір, планет і їхніх супутників тощо).

гравітаційна взаємодія здійснюється завдяки особливому виду матерії — гравітаційному полю, яке існує навколо будь-якого тіла: зорі, планети, людини, книжки, молекули, атома тощо.

4,8(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ