М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
7Tamada7
7Tamada7
02.10.2021 06:29 •  Физика

5.09. почему мыльный пузырь имеет форму шара? а. давление по всем направлениям передаётся одинаково. б. расстояние между молекулами одинаковое. в. под действием силы тяжести. 5.10. в цилиндрический сосуд, частично заполненный водой, опустили деревянный брусок. изменилось ли давление воды на дно сосуда? а. нет. б. уменьшилось. в. увеличилось. 5.11. на столе лежит спичечный коробок. его повернули и оставили на боковую грань. при этом площадь опоры коробка уменьшилась в 2,2 раза. изменилось ли давление и как? а. не изменилось. б. уменьшилось в 2,2 раза. в. увеличилось в 2,2 раза. г. увеличилось в 22 раза.

👇
Ответ:
aboboskayaovrain
aboboskayaovrain
02.10.2021
5.09  А
5.10  В
5.11  В давление обратно пропорционально площади
4,6(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sig46dg
sig46dg
02.10.2021

Вотлтметр, как праведливо заметили, измеряет напряжение. Значит, надо взять ИЗВЕСТНЫЙ ток и измерить, сколько вольт падает на этом сопротивлении, когда этот известный ток по нему протекает (закон Ома надо напоминать?) .

Если известного тока взять неоткуда, то можно взять известное сопротивление и соединить последовательно с измеряемым (по фигу какой там ток потечёт) . Из того же зкона Ома и закона Кирхгофа (тоже не надо напоминать, да? ) следует, что отношение напряжений равно отношению сопротивлений, если только вольтметр с достаточно высоким внутренним сопротивлением.

4,6(14 оценок)
Ответ:
adilet2017
adilet2017
02.10.2021

0

голосов

В своєму оповіданні «Білий кінь Шептало» відомий український письменник В. Дрозд порушив важливі соціальні проблеми, які повинні хвилювати кожну особистість, що схильна до самовираження і самоусвідомлення.

Алегоричний образ білого коня Шептала став у оповіданні символом особистості, яка виділяється з натовпу і відрізняється від оточення. Читаючи твір, розумієш, що думки коня, які висловлює в оповіданні письменник – то думки справжньої, особливої, неординарної людини, а зовсім не тварини. У суспільстві таких людей часто називають «білими воронами», тому навіть біла масть героя оповідання обрана не випадково і є своєрідним натяком на цей відомий вислів.

Кінь Шептало відчував свою неординарність, він пам’ятав, що його мати працювала у цирку, пам’ятав і розповіді про своїх предків – диких білих коней. Але попри ці знання йому доводилося зливатися з табуном. Це Шептало робив для того, щоб уникнути вибору, щоб не впасти в око жорстокому табунщику Степанові, щоб уникнути навіть його гострого погляду.

Однак, прагнення Шептала сховатися було викликане зовсім не бажанням стати частиною єдиного, але безвільного табуну. Його гнітила принизлива робота пересічних колгоспних коней, йому було огидне відчуття близькості пітних крупів табуна, якого навіть на водопій ганяли не до річки, а до колодязного корита. До речі, це теж підкреслює обмеженість світу, у якому доводилося жити Шепталові.

Автор оповідання ніби звертається до свого героя із запитанням: «Чи зможе він усе життя бути позаду непривітного конюха, бігати серед спітнілих колгоспних коней, пити з корита скаламучену воду і постійно уникати натовпу?». Та незабаром з’являється і відповідь: білий кінь Шептало все-таки показує свій норов і з загорожі тікає до луків. На просторі від відчуває себе таким же вільним, як і його предки – білі дикі коні. Він купається у річці, лежить на траві, пасеться.

Змивши з себе сіру брудну пилюку, Шептало стає білосніжним і сам вражається своєму віддзеркаленню у річковій воді. Саме цей момент стає поясненням того, чому конюх дозволяє собі бити Шептала так само, як і інших коней, хоча той був особливим. Дивлячись на себе білосніжного, Шептало усвідомлює свою особливість, великодушно пробачає конюха Степана і навіть починає за ним сумувати.

Врешті-решт Шептало повертається до колгоспного табуна, а щоб зранку знову біти сірим, таким, як і усі інші, викачується у багнюці. Але глибоко в свідомості Шептала не згасає думка про те, що він все одно особливий. І доки у ньому буде жити таке самовизначення, його нікому не зламати. Та серед сірого натовпу все ж краще бути таким же сірим.

У оповіданні «Білий кінь Шептало» В. Дрозд створив досить поетичний образ коня – незвичайної особистості, яка прагнула свободи, але залишалася в неволі, яка хотіла самовиразитися, але, скута сірою буденністю, залишалася серед натовпу, дозволивши собі один-єдиний день вільного життя

4,7(81 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ