Объяснение:
Ця формула для визначення періоду коливань математичного маятника була виведена і перевірена на дослідах голландським фізиком К. Гюйгенсом (1629 — 1695), тому її часто називають формулою Гюйгенса.
Період коливань математичного маятника залежить лише від прискорення вільного падіння в даному місці Землі і від довжини маятника. Період не залежить від амплітуди коливань і від маси підвішеного тягарця, що легко перевірити на дослідах з різними маятниками. Слід лише пам'ятати, що розміри тягарця мають бути малими порівняно з довжиною підвісу і що малим має бути також кут відхилення маятника від вертикалі. З наведеної залежності періоду коливань математичного маятника можна легко експериментально визначити прискорення вільного падіння. Для цього треба виміряти довжину маятника і період його коливань.
в технике физика применяют при изготовлении разных механизмов, т.е. компьютеров, машин и т.д.
в сельском хозяйстве чтоб собирать урожаю используют трактора, машины. Все они работают благодаря физике. Также перемещение воды, рост растений , тепло, всё это сделано благодаря физике.
Физика и медицина тесно связаны между собой. Лечение заболеваний с физики, ренген для просмотра переломов и многое другое сделано с физики.
Физика в технике очень важна. Ведь без неё не смогли работать машины , трактора, поезда и т.д. И из за этого в мире воцарился бы хаос. Физика важна везде.
Объяснение: