М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ffjuee
ffjuee
29.07.2020 06:16 •  География

Будь ласка! ія. 8 клас. дописати пропущені та закреслити зайві слова.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
liliaseeee
liliaseeee
29.07.2020
Вселенная состоит из огромного количества космических тел. Каждую ночь мы можем созерцать на небе звезды, которые кажутся очень маленькими, хотя это и не так. На самом деле некоторые из них во много раз больше Солнца. Предполагается, что возле каждой одинокой звезды формируется планетная система. Так, например, возле Солнца сформировалась Солнечная система, состоящая из восьми больших, а также малых и карликовых планет, комет, черных дыр, космической пыли и др. Земля – космическое тело, поскольку является планетой, шарообразным объектом, отражающим солнечный свет. Семь других планет также нам видны лишь благодаря тому, что они отражают свет звезды. Кроме Меркурия, Венеры, Марса, Юпитера, Сатурна, Урана, Нептуна и Плутона, который до 2006 года также считался планетой, в Солнечной системе также сосредоточено огромное количество астероидов, которые еще называют малыми планетами. Их численность доходит до 400 тысяч, но многие ученые сходятся во мнении о том, что их больше миллиарда. - Читайте подробнее на FB.ru: http://fb.ru/article/71188/kosmicheskie-tela-solnechnoy-sistemyi
4,5(40 оценок)
Ответ:
KRMP037
KRMP037
29.07.2020

Объяснение:

Пожиже́вська — одна з вершин Українських Карпат. Розташована на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей, у північно-західній частині хребта Чорногора, між вершинами Брескул (на північному заході) і Данцер (Данціж) (на південному сході).

Висота 1822 м. Рельєф і рослинність вершини — типові для гір Чорногори. Західні схили Пожижевської спадають крутими скелястими урвищами. В улоговині, що на південь від вершини, розташовані два невеликі високогірні озера, серед яких Верхнє озеро. Між вершинами Пожижевської і Данцера розташована найнижча (близько 1725 м) сідловина Чорногірського хребта. Південно-західні схили спускаються в долину струмка Озерного.

На пологішому схилі у північно-східному напрямку за назвою Пожижевська полонина на висоті 1550 м розташовані сніголавинна метеостанція, а також Біологічний стаціонар Інституту екології Карпат НАН України (раніше — Львівського відділення інституту ботаніки ім. М. Г. Холодного). Дослідження почалися тут у 1899 році, будівля була закладена в 1901 році як дослідницьке господарство Крайової станції ботанічно-рільнічої у Львові. Ініціатором будівництва та його реалізатором був доктор Ігнацій Шишилович, ботанік-агроном. У роки Першої світової війни будівля та дослідні ділянки були знищені, але відновлені 1921 року. Наявні тепер будинки були побудовані в 70-х і 80-х роках XX століття. На початку функціонування станції проводилися дослідження на предмет адаптації альпійських рослин в комерційних цілях, вдосконалення методів випасу овець і експериментів з використання штучних добрив. У 70—80-их роках проводилися дослідження біологічної продуктивності гірських екосистем, їхньої структури і динаміки, в тому числі в рамках міжнародної програми «Людина і біосфера».

Неподалік вершини Пожижевської до Другої світової війни проходив кордон Польщі і Чехословаччини

4,7(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ