Відповідь:
Публичное акционерное общество «РУСАЛ Братский алюминиевый завод» (ПАО «РУСАЛ Братск», или сокращенно «БрАЗ») — крупнейший алюминиевый завод в России и один из крупнейших в мире. Производит 30 % всего производимого в России и 4 % мирового алюминия. Входит в состав алюминиевой компании РУСАЛ.
Завод введён в эксплуатацию в 1966 году. 15 июля был произведен пробный пуск первого электролизера завода, а 25 июля был получен первый алюминий. Построен в 15-ти км от Братска, в 60-ти км от Братской ГЭС. В 1969—1973 гг. вводились в эксплуатацию новые производственные мощности.
Приватизация завода произошла в 1993 году, было выпущено 5 505 305 обыкновенных акций номиналом 0,2 рубля. На сегодняшний момент уставной капитал не изменялся и составляет 1 101 061 руб.
В 1996—1999 годах завод находился под контролем Trans World Group братьев Черных (директор «БрАЗа» Борис Сергеевич Громов). С 2000 входит в состав ОАО «Русский алюминий» (директора Баранцев А. Г., Берстенев В. В., Филиппов С. В., Волвенкин А. Ю. и Зенкин Е. Ю.), принадлежащего Олегу Дерипаске.
Пояснення:
Тихий океан
Объяснение:
1. Гео.положення:
Розташований між материками Євразією і Австралією на заході, Північною і Південною Америкою на сході, Антарктидою на півдні.
2. Рельєф дна:
Тихий океан найглибший. Рельєф його дна складний. ... Великі підняття дна, окремі гори і хребти розділяють ложе океану на улоговини. На південному сході океану розташовано Східно-Тихоокеанське підняття, яке входить в глобальну систему серединно-океанічних хребтів
3. Клімат і пояси:
Клімат Більша частина Тихого океану розташована в субекваторіальніх, тропічніх, субтропічніх и помірніх кліматичних поясах, Менша - в екваторіальному и субарктічному
4. Біологічні ресурси океану:
Тихий океан дуже багатий на біологічні ресурси. Він посідає перше місце в світі за виловом риби та інших морепродуктів. З бурих і червоних водоростей добувають йод, бром, солі калію, одержують добрива. З бурих і червоних водоростей добувають йод, бром, солі калію, одержують добрива.
5. Екологічні проблеми та охорона вод океанів: Проблема забруднення світових вод сміттям, нафтою тощо. Усіма питаннями, пов'язаними з проблемами Світового океану, займається Міжнародна морська організація
Атлантичний океан1. Гео.положення:
Він також має величезні розміри і за величиною посідає друге місце на Землі. Його площа - 91600000 км кв. Як і Тихий, Атлантичний океан подовжений в меридіональному напрямку, його центральна частина розташована в екваторіальному поясі, а крайні північ і південь - в холодних водах Арктики і Антарктики.
2. Рельєф дна:
Наприклад, на шельфі Гренландії поширені Стародавні форми рельєфу, створені Льодовик. Численні затоплені річкові долини простежуються також на дні океану. Епідемія Тихого океану, в Атлантіці мало підводних гір. Тому особливе місце тут займає океанічні хребти, який перетінае океан з півночі на південь. Ширина його досягає 300 км, а висота - 2 км
3. Клімат і пояс:
Атлантичний океан розташований у всіх кліматичних поясах Землі, тому його клімат дуже різноманітні. більшість океану
розміщується в субтропічних, тропічних, субекваторіальних і екваторіальному кліматичних поясах. Суворим кліматом характеризуються південні частини океану, трохи менше холодні північні райони.
4. Біологічні ресурси океану:
Атлантичний океан в порівнянні з Тихим мав біднішими видовий склад живих організмів. Однак за кількістю і загальної біомаси, то Атлантичний океан багатий організмами. Це пов'язано перш за все з широким розповсюдженням шельфу, на якому живе багато придонних і донних риб.
5. Екологічні проблеми і охорона вод океанів:
Проблема забруднення світових вод сміттям, нафтою і т.п. (Ця проблема у всього світового океану). Всіма питаннями, пов'язаними з проблемами Світового океану, займається Міжнародна морська організація
Он омывается всеми океанами земного шара и расположен во всех географических поясах северного полушария, поэтому на нем больше разнообразной флоры чем на других материках