для чого необхідно знати ʈ℃ повітря як пересічним громадянам, так і людям певних професій ( наприклад, морякам, льотчикам, агрономам, водіям, і т.і.)? Наведіть приклади.
Навчальна мета: актуалізувати знання про галузеву та територіальну структуру господарства сша, скласти порівняльну характеристику галузевої структури і спеціалізації господарства головних економічних районів сша: півночі, півдня і заходу; розвивати практичні уміння визначати спільні та відмінні ознаки господарства районів, систематизувати й узагальнювати інформацію, уміння працювати в контурних картах.обладнання: політична карта північної америки, карта господарства сша, атласи, таблиці, діаграми, підручники, контурні карти (зошити для практичних робіт на друкованій основі).основні поняття: територіальна структура господарства, галузева структура господарства, спеціалізація, економічний район, промисловість, сільське господарство.тип уроку: комплексного застосування знань, умінь, навичок учнів.хід урокуi. організаційний момент ii. мотивація навчальної та пізнавальної діяльності учніваналізуючи територіальну та галузеву структуру господарства сша, ви, напевно, помітили відмінності. північна частина країни, де проживає майже половина населення країни та виробляється 50 % промислової та сільськогосподарської продукції, відрізняється високим розвитком важкого машинобудування, автомобілебудування, металургії, хімічної, харчової, швейної промисловості. на заході країни найбільшого розвитку досягли новітні наукомісткі галузі та виробництво зброї. на півдні зосереджені найбільша кількість підприємств з видобутку та переробки нафти і природного газу та добре розвинені традиційні галузі: текстильна, швейна, тютюнова, целюлозно-паперова, меблева.за територіальними відмінностями господарства в сша виділяють три економічні райони: північ, південь та захід. порівняти господарство цих районів, визначити ознаки схожості та відмінності, зробити висновки про роль кожного району у розвитку економіки сша — сьогоднішнього уроку, яку ви вирішуватиме під час виконання практичної роботи.
Перед тем как выбирать профессию мы должны ответить на вопрос: «что такое профессия?». А профессия—это социальная характеристика, человека которая, присоединена к какой-то определенной группе, которые занимаются одинаковым видом деятельности. В нашем мире очень много профессий, например геолог, инженер, преподаватель, врач, водитель и т.д.В нашей жизни выбор профессии— очень важный шаг. К выбору профессии мы должны относиться очень серьёзно, потому что профессию надо выбирать по-своему интересу и по душе. Есть очень много людей, которые не знают кем стать. Я, например, для себя выбрала профессию по географическому направлению, геолог, потому что мне очень нравиться искать разного вида камни, горные породы, делать раскопки. Искать разного вида горные породы это очень интересно. Деятельность этой профессии умение составлять картографические чертежи, правильное использование измерительных проборов. Но что бы стать хорошим геологом, необходимо изучить гуманитарные науки. Гуманитарные науки это физика, математика, география и т.д. Также геолог должен иметь крепкое здоровье, хорошую физическую подготовность, терпеливость к группе и, конечно же, цель в своей работе.А основная цель работы геолога состоит в том, что он должен находить месторождения разных природных ископаемых.Геолог это тоже что и путешественник. Они каждый день находятся в пути. Наши геологи-путешественники: Петр Федорович Анжу (1796-1869), Иван Васильевич Мушкетов (1850-1902), Владимир Клавдиевич Арсеньев (1872-1930). И я тоже хочу, входит в состав этого списка, когда выросту и стану географом.Я думаю, что выбранная мною профессия считается лучшей, потому что геологи работают на свежем воздухе.А воздух это чистота природы, там можно дышать. Я думаюпрофессия геолога,очень уникальная профессия в наши дни. Геолог—это человек, идущий за здоровый образ жизни. Жизнь геолога: обветренное лицо, жизнь в палатках, запах костра. Мне очень нравиться такая жизнь, так как весь день в природе, и я тоже хочу так жить. Я стремлюсь за здоровый образ жизни, чтобы потом стать геологом и так всегда путешествовать.И так я думаю, что я буду геологом.
Объяснение:
Температуру повітря потрібно знати,щоб уникнути переохолодження або перегріву організму.