М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
NadiaU0
NadiaU0
27.07.2020 13:33 •  География

Нанесите на к\к горы, равнины, низменности Северной Америки и отметьте полезные ископаемые.

👇
Ответ:

Горы Кордильеры, Мексиканское нагорье, Примексиканская низменность, Центральная равнина.

Объяснение:

4,4(49 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lee35
Lee35
27.07.2020

Фізико-географічне положення – це розташування території на певних широтах і довготах та відносно кліматичних посів, форм рельєфу, тектонічних структур і водних об’єктів.

Україна знаходиться у північно-східній півкулі, на материку Євразія, в її європейській частині, в межах помірних широт і це дозволяє вирощувати багато сільськогосподарських культур, але такий клімат прохолодний для теплолюбних рослин (певно, цю рису можна назвати негативною). Територія України розташована в природних зонах мішаних лісів, лісостепу і степу, тому має багатий видовий склад рослин і тварин, родючі грунти. Україну омивають Чорне та Азовське моря, це дуже добре для розвитку рибальства, туризму, судноплавства і розвитку торгівельних зв’язків з іншими країнами. Більша частина України розташована на Євразійській платформі, а це переважно рівнини, що вигідно для господарського освоєння. Молоді ділянки Середземноморського рухомого поясу відповідають Кримським і Карпатським горам – це урізноманітнює ландшафти і дає можливість розвивати інші галузі – лісову, виноградарство і садівництво, туризм, а наявність лікувальних вод – санаторний комплекс.

Загалом фізико-географічне положення України дуже вигідне і зручне для комфортного проживання і господарювання.

4,4(5 оценок)
Ответ:
Rımma7
Rımma7
27.07.2020
ГРАНИТНЫЙ СЛОЙ
ГРАНИТНЫЙ СЛОЙ
«ГРАНИ́ТНЫЙ» СЛОЙ (гранитогнейсовый, гранитометаморфический), слой земной коры (см. ЗЕМНАЯ КОРА), в котором скорость продольных сейсмических волн (см. СЕЙСМИЧЕСКИЕ ВОЛНЫ) достигает 5,5—6,5 км/с. Располагается между осадочным (см. ОСАДОЧНАЯ ОБОЛОЧКА ЗЕМЛИ) и «базальтовым» (см. БАЗАЛЬТОВЫЙ СЛОЙ) слоями. Сложен гранитами (см. ГРАНИТ), гнейсами (см. ГНЕЙС) и другими метаморфическими (см. МЕТАМОРФИЧЕСКИЕ ГОРНЫЕ ПОРОДЫ) и изверженными (см. МАГМАТИЧЕСКИЕ ГОРНЫЕ ПОРОДЫ) породами.
4,6(19 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ