М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ник0090
Ник0090
01.02.2023 03:20 •  География

Результаты анализа оформите в виде таблицы. По мере необхо димости добавляйте строки.

Цель

Фактическое состояние

Разрыв

Последствия разрыва

Причины разрыва

Меры по устранению разрыва
Задание 2.
Последний столбец предыдущей таблицы отразите в отдельной табли
це План мероприятий »

Мероприятие

Сроки

ответственные
(кто несет ответствен
ность за реализацию
настоящего
мероприятия)

Ресурсы
(что необходимо
для реализации
мероприятия)​


Результаты анализа оформите в виде таблицы. По мере необхо димости добавляйте строки.ЦельФактическое

👇
Ответ:

Объяснение:

не обязательно делать таблицу можно написать и без таблицы. это все чем могу


Результаты анализа оформите в виде таблицы. По мере необхо димости добавляйте строки.ЦельФактическое
4,8(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Сaшкa12
Сaшкa12
01.02.2023

Объяснение:

Вплив людини - це вплив виробничої та невиробничої діяльності людей на властивості природних систем. Вплив може бути навмисним і ненавмисним. "Навмисний" вплив розуміють як цілеспрямовану та свідому дію, що здійснюється в процесі матеріального виробництва з метою задоволення певних потреб суспільства (напр., будівництво ГБС для потреб енергетики, спорудження водосховища для цілей водопостачання та іригації, вирубка лісу для отримання деревини тощо). "Навмисний" вплив - це об'єкт економіки, він заздалегідь планується та фінансується. "Ненавмисний" вплив являє собою побічний ефект навмисного. Наприклад, спорудження водосховища часто призводить до підвищення рівня ґрунтових вод і підтоплення, абразії берегів, погіршення якості води та інших "незапланованих" наслідків. Побічні ефекти не завжди виявляються одразу, нерідко мають негативний характер. Саме тому їхнє вивчення та аналіз є однією з найважливіших завдань геоекології.

Вплив людини на природні геосистеми, як правило, здійснюється за до технічних засобів. Вони можуть бути стаціонарними, тобто такими, які не змінюють свого положення, та нестаціонарними, тобто рухомими. До стаціонарних засобів належать інженерні споруди - будь-які об'єкти, що довгий час зберігаються на місцевості, створені людиною із штучних або природних матеріалів (напр., промислові підприємства, греблі, канали та ін.). їхня дія звичайно локалізована у та відбувається у більшості випадків безперервно. У результаті час існування інженерних споруд і тривалість їхнього впливу на природу, як правило, збігаються. Що стосується нестаціонарних технічних засобів (сільськогосподарських знарядь, будівельних машин тощо), то їхня дія носить короткочасний характер. Вона може періодично повторюватися (як, напр., оранка), але не є безперервною. Незважаючи на це, зміни в природі, викликані цією технікою, можуть зберігатися багато років.

4,5(72 оценок)
Ответ:
urspacce
urspacce
01.02.2023

Живые организмы сформировали современную атмосферу Земли, из их отмёрших остатков с других животных, бактерий и грибов сформировались почвы, массивы мела, известняков, мраморов, доломитов - осадочные пород. (Они формировались преимущественно из растений)

(В результате жизнедеятельности организмов возникла почва, к составу и характеру которой при в процессе эволюции растения и животные. Изменился и климат, и возникли его особенности - микроклиматы. 

Состав морской воды зависит от деятельности морских организмов. Растения, живущие на песчаной почве, изменяют ее структуру.)

4,7(85 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ