Хоча Африка по площі займає приблизно п'яту частину Землі, то населення становить всього 12 відсотків. У 1990 воно було 642.1 млн. Середня щільність - приблизно 21 чол на 1 кв. км.
В Африці говорять більш ніж на 1000 мовах, як на своїх рідних, так і на багатьох європейських.
Християнство, найбільш широко поширена релігія Африки. Була введена в північну Африку в 1-му столітті і поширилася до Судану і Ефіопським областям в 4-му столітті.
Майже вся культура Африки спирається на сімейство, рід і етнічну групу. Мистецтво, музика та усна література служать, щоб зміцнити існуючі релігійні та соціальні зразки.
Видобуток мінералів забезпечує більшу частину Африканського експортного доходу.
Виробництво в Африці розвивається в основному в країнах, багатих мінералами і енергією (Південна Африка).
Нігерія, Лівія, Алжир і Ангола - головні світові виробники нафти.
Через погане економічного розвитку фактично в усіх країнах Африки транспортні комунікації розвинені дуже слабо.
Торгівля між Африканськими державами обмежена конкурентоспроможністю і торговими обмеженнями, типу тарифів і різновиди валют. Більшість колишніх Британських колоній в Африці має вільні торгові відносини з Англією, і зберігає грошово-кредитні резерви в Лондоні. Колишні Французькі колонії мають більш близькі зв'язки з Францією. Крім того, більшість Африканських держав має економічні зв'язки з Європейським Союзом.
Объяснение:
1. 25% світового потенціалу гідроресурсів (освоєно - 16%)
2. 25% в загальному енергоспоживанні припадає на деревне паливо і біомасу
3. Низькі показники споживання енергії на одного жителя
4. 18% гірничорудної промисловості світу: 33% світового видобутку мідної руди; 30% - залізної руди; 25% - марганцю; 25% - бокситів
5. Бразилія фактично не відноситься до Латинській Америці, з іншого боку, географічно вона лежить в континенті Південна Америка.
6. У всіх країнах основний (або один з основних) мова - іспанська. Причому, якщо ви хоч трохи говорите по-іспанськи, розуміти мексиканців або колумбійців набагато легше, ніж самих іспанців.
7. Гватемала, Гондурас, Нікарагуа, Коста-Ріка, Панама і Колумбія мають вихід як до Атлантичного, так і до Тихому океанах.
8. Латинська Америка дуже популярна своїми "мильними операми", або так званими теленовели. Самі тривалі із них знімалися в 60х роках в Аргентині і складалися з більш ніж 600 серій.
9. Першим Чемпіоном світу з футболу стала збірна одній з країн Латинської Америки. Це не Аргентина і не Бразилія, а скромний на сьогоднішній день Уругвай, став кращою командою планети в 1930 році
10. Всього ж країни Латинської Америки досить часто організовували світові першості з футболу: вони відбулися в Мексиці (двічі), Уругваї, Чилі та Аргентині.