М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
арсен187
арсен187
09.12.2021 18:50 •  История

Как развивалось сельское хозяйство в первой четверти 18в

👇
Ответ:
Язиля111
Язиля111
09.12.2021

ответ: Сельское хозяйство в первой четверти XVIII в. развивалось на экстенсивной основе, т.е. главным образом за счёт расширения запашки, без использования новых технологий. В результате расширения связей с Европой и освоения новых территорий вводились новые сельскохозяйственные культуры: табак, виноград, тутовые и фруктовые деревья; стали разводить новые породы скота: молочных коров и овец-мериносов.

4,4(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
TEMA3232
TEMA3232
09.12.2021

Результатом восстание стал ввод на территорию Китая иностранных войск и новый договор с европейскими державами 1901 года. Страна должна была выплатить огромную контрибуцию, иностранцы получили право держать в Китае свои войска и флот. Китайское правительство обязывалось наказывать смертной казнью своих подданных за выступления против западных держав. Чтобы выплатить контрибуцию, правительство должно было взять деньги в долг в западных банках. Последствием этого договора (получается, последствием восстания) стала практически полная зависимость Китая от иностранцев, некогда великая империя была разделена на зоны их влияния

4,8(94 оценок)
Ответ:
zhenyaevgesha00
zhenyaevgesha00
09.12.2021

прокинувся вранці раніше звичайного. Проти звичаю, в моєму сірому, холодному і незатишному замку з вежами було тепло. Слуги з вечора затопили вогнище. Адже сьогодні день мого весілля. Піднято підвісний міст замку, із ями випущена вода, набрана як перешкода від ворогів. Вузькі стрілчасті вікна замку не дають стінам швидко охолонути, так що тепер тут затишно.

Я – це баронет його величності короля Англії, лицар і хрестоносець. Так, я вже брав участь зовсім «зеленим» юнаків в одному хрестовому поході. Господи благослови, якщо буде другий хрестовий похід, я обов’язково теж піду зі своїм королем в Палестину. Адже в першому своєму поході я добув чимало трофеїв і нажив собі цілий статок. Правду кажуть злі язики – НЕ відвойовувати Гроб Господній ми йдемо в Палестину, а за видобутком. Прости мене, свята Катерина.

Сьогодні справ сила-силенна: мені належить вимитися в великому чані, який слуги наповнюють окропом. Незвичне заняття для лицаря, чи знаєте. Потім почнуть прибувати гості з подарунками і старости навколишніх сіл з подарунками. Адже це мої васали, а я власник навколишніх земель. Пізніше прибуде наречена і почнеться вінчання. Як воїн, я прибуду до церкви верхи на коні. Наречена моя – Кеті Бофор, носить гучний титул баронеси, правда, статками більшими не володіє. Але мені вже 26 років, а це критичний вік для одруження, тягнути довше з весіллям не варто. Є великий ризик скласти голову в бою і не залишити нащадків.

Після почнеться гулянка з моїми друзями-лицарями, поки слуги будуть влаштовувати мою наречену і її поклажу в башті мого замку. На рожні смажаться цілком порося і косуля, в діжці хлюпається вино. Є всі будуть курними руками, як завжди. Сподіваюся, дружина не буде нудьгувати в замку – у мене в шафі зберігається цілих сім книг, а вона трохи вміє читати.

4,5(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ