М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
TheCool111
TheCool111
30.01.2020 07:44 •  История

1. Охарактеризуйте революционную демократию как направление народничества. Расскажите о причинах его свертывания.

2. Назовите основные различия между течениями революционного народничества. Какие методы использовали сторонники радикального народничества?

3. Определите причины поражения народнического движения

👇
Ответ:
kudryawtsewanas
kudryawtsewanas
30.01.2020

у меня нет ответа на данный во Объяснение:

4,7(78 оценок)
Ответ:
polinapolina1341
polinapolina1341
30.01.2020

я хз но ты топ ты лудшый

4,6(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
losangelina23
losangelina23
30.01.2020

Після Карловицького договору 1699 року, за яким Османська імперія відмовилася від Поділля на користь Речі Посполитої, уряд якої вирішив знищити козацтво на Правобережжі. У червні 1699 р. Варшавський сейм ухвалив постанову про ліквідацію козацьких полків у Київському та Брацлавському воєводствах.

Объяснение:Окрім Палія повстанців очолили Самійло Самусь та Захар Іскра. Восени повстанці захопили Білу Церкву, Немирів, Бердичів, Бар та інші міста. 1703 р. війська Речі Посполитої, здолавши опір українських повстанців, установили контроль над Поділлям та Брацлавщиною, але Київщина залишалася під владою повстанців. 1704 р. гетьман Іван Мазепа з українським військом перейшов на Правобережжя і встановив контроль над Київщиною та сусідніми територіями.

4,4(77 оценок)
Ответ:

Свята в Китаї

Традиційні культурні свята Китайців пов'язані з їх сільськогосподарською діяльністю і природою. Так, Китайський Новий рік, який починається пізніше нашого, в січні або лютому, символізує пробудження весни, початок нового циклу. Свято ліхтарів відзначається в 15-й день першого місяця за місячним календарем і знаменує собою закінчення свята весни. У цей день всі жителі Китаю вивішують на вулицях червоні ліхтарі.

Китайці також святкують день зимового сонцестояння, день поминання покійних і день середини осені, пов'язаного із закінченням жнив. Поряд з традиційними святами, які відзначаються вже багато століть, з'явилися і відносно нові дати, пов'язані з комуністичною історією Китаю. У Китайській Народній Республіці відзначають і Міжнародний жіночий день, який також випадає на 8 березня.

Традиції чаювання в Китаї

Країна, в якій чай п'ють вже ніяк не менше чотирьох тисяч років, по праву пишається великою кількістю і різноманітністю традицій, пов'язаних з цим напоєм. Чаєм пригощають гостя, який прийшов в будинок - є спеціальний ритуал «піднесення чаю гостям», чай обов'язково присутній на офіційних прийомах та ділових зустрічах. Саме в Китаї стали вперше вживати чай як ліки, а потім і напою. Саме від китайського назви чаю ( «ті» в південних діалектах, «ча» в північних і в кантонському) відбуваються назви чаю в різних мовах, причому вибір північного або південного вимови вказує на переважав б доставки чаю: відповідно, по суші або по морю.

У Стародавньому Китаї чайна церемонія починалася з того, що людина повинна була внутрішньо психологічно підготуватися: звільнитися від усього неприємного, дратівливого, хворобливого і другорядного. Тільки коли спокій і тиша зглянулися в душу людини і він як би налаштовувався на одну хвилю з природою і всесвітом, тільки тоді, вважали жителі Древнього Китаю, він був готовий до чайного ритуалу. Історія і традиції китайської кухні

Кулінарне мистецтво Китаю удосконалювалося протягом століть. За 3 тисячі років свого існування воно придбало і, що важливо, зберегло всі ті цінні знання та навички, що дозволяють китайським блюдам вважатися одними з найбільш корисних і смачних. Відомий гурман Брійа-Саварен визнавав тільки 3 кухні, в число яких входила і китайська (а також французька і російська)

Найдавніші археологічні знахідки, що свідчать про досить високому гастрономічному рівні китайців, знайдені в місті Аньян провінції Хенань. То були бронзові горщики, ножі, кухонні дошки, лопатки, черпаки і інше начиння. Ще в 770-221 рр. до н.е. - період Чуньцю ( "Весни і Осені") і Чжаньго ( "Воюючих царств") в Китаї існували публічні ресторани, а приблизно 1500 років тому була складена докладна кулінарна книга. Вже в той час кулінарне мистецтво було предметом серйозного вивчення, що частково пояснюється особливим ставленням китайців до приготування їжі.

Календар традицій

09 червня

Свято човнів-драконів

Під час фестивалю човнів-драконів річки Китаю наповнюються барвистими човнами, стилізованими під драконів. У них є все, починаючи від страшної морди і закінчуючи лускатим хвостом

12 серпня

Фестиваль царя Паньгу

Національне свято всього Китаю і міста Гуанчжоу зокрема, фестиваль царя Паньгу проводиться 12 серпня за китайським місячним календарем. За легендами, саме в цей день первопредок всього і вся на ім'я Паньгу відділив Інь від Ян

28 січня - 02 лютий

Фестиваль мистецтв в Гонконзі

У Гонконзі з кінця лютого по кінець березня проходет Фестиваль мистецтв. Це щорічний захід, вперше проведений в 1973 році, є своєрідним фокусом культурного життя Гонконгу, де кожен зможе знайти щось цікаве саме йому.

4,7(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ