Причин розпаду було дуже багато, проте якщо все спростити, то можна прийти до висновку, що СРСР розпався через джинсів, жуйки і кока-коли. Занадто багато було «заборонених плодів», які на ділі виявилися пустушкою.
Потрібна була ідея для народу. Необхідно було придумати альтернативу «американської мрії», яка дражнила з-за океану радянських громадян. У 30-і рр., Коли жителі СРСР вірили в ідеали комунізму, країна з аграрної перетворилася на промислову за рекордно короткі терміни. У 40-і рр. не без віри в праве діло СРСР здолав ворога, який по військової потужності на той момент був сильнішим. У 50-і рр. люди готові були заради загального блага піднімати цілину на голому ентузіазмі. У 60-і рр. Радянський Союз першим відправив людини в космос. Радянські люди підкорювали гірські вершини, здійснювали наукові відкриття, били світові рекорди. Все це відбувалося в чому через віру в світле майбутнє і заради блага свого народу.
Джерело: http://yakkaks.ru/kultura-i-suspilstvo/18206-chi-mozhna-bulo-uniknuti-rozpadu-srsr.html
в неолите произошло становление и широкое распространение производящего хозяйства (земледелия и скотоводства) — одного из важнейших достижений в человечества. возникнув в ранних формах на ближнем востоке еще в мезолите, в неолите оно охватило широкие пространства евразии, вызвав существенные перемены во всех сферах социально- деятельности — материальной культуре, социальном устройстве образе жизни, мировоззренческих представлениях. это явление в человечества называют неолитической революцией. таким образом, при определении неолитической эпохи часто используются два разных подхода — орудийный. он учитывает качественные изменения в материальной культуре, прежде всего распространение керамической посуды, широкое использование шлифования при обработке камня, появление новых групп орудий; хозяйственный — наличие производящих форм хозяйства.