М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

с СОЧем по истории Казахстана

👇
Открыть все ответы
Ответ:
наира203
наира203
06.11.2022

Интеграционные процессы, происшедшие в мире после завершения Холодной войны - 1) Расширение ЕС, теперь уже можно сказать, что Европейский Союз рассматривается как один из центров силы.

2) Появление на постсоветском пространстве новых объединений - Союзное государство, СНГ, ОДКБ, ставящих целью объединить в рамках военной, политической, экономической интеграции пространство бывшего Советского Союза.

3) Расширение НАТО на Восток.

Дезинтеграционные процессы, происшедшие в мире после завершения Холодной войны:

1) Появление региональных и внутригосударственных конфликтов.

2) Цветные революции в ряде государств.

3) Выход ряда государств из СНГ.

4,6(82 оценок)
Ответ:

Ні, не тотожнІ.

Кооперація - Кожний товаровиробник-ко-оператор є власником і може працювати самостійно. Кооперативи не потребували відчуження власності, і селяни охоче йшли до них.

Успішно розвивалися усі види кооперації і особливо сільськогосподарська (машинно-тракторні кооперативи, тваринницькі, цукровобурякові, хмільницькі, бджолярські тощо) . До кінця 20-х років у сільгоспкооперацію було залучено понад половини селянських господарств, а всіма видами кооперації було охоплено 85% господарств.

Але селянин-власник (одноосібник) , який сам вирішує, що йому сіяти і що продавати, є дуже незручним для держави, яка реалізує програму індустріалізації саме за рахунок села. А от створення на селі великих господарств (колективних чи державних) замість неконтрольованих дрібних селянських — є той вихід, який забезпечить безконтрольне вилучення продукції сільського господарства державою.

Держава хотіла мати справу з селянином-колгоспником, який уже не був селянином у традиційному значенні цього слова. Він повинен був підкорятися безпосередньому начальству — бригадиру і голові колгоспу, які, у свою чергу, повністю залежали від районного керівництва — секретаря райкому, голови райвиконкому, начальника районного ДПУ. Керівництво району повністю тримало у своїх руках колгоспне керівництво, що давало змогу забезпечувати хлібозаготівлі без зайвих зусиль.

Різниця між кооперацією і колективізацією в підходах: добровільність, взаєморозуміння, взаемовигода при кооперації, і примусово під час колективізації з переходом власности селянина в коллективну власність (колгоспну).

4,6(92 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ