М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alex2071
alex2071
12.04.2020 11:49 •  История

11. У руських землях, що увійшли до складу Великого князівства
Литовського, великий князь дотримувався принципу: «Старовини не
рушити, новини не вводити». Як ви вважаєте, чи можливо було
повною мірою втілити цей принцип?​

👇
Ответ:
Saanna
Saanna
12.04.2020

Як на мене, не можливо завжди жити традиціями минулого. Нове завжди потрібне, адже це допомагає полегшувати життя усім. Прогрес не стоїть на місці і хочеться того, чи ні, але нове рано чи пізно витіснити старе, адже воно буде легше, практичне. Тому, на мою думку, повністю не можливо втілити цей принцип.

4,4(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SvetaX16X
SvetaX16X
12.04.2020

Сьогодні серед вчителів набуває поширення такий інструмент визначення й оцінювання результатів навчання як таксономія (ієрархія, порядок) Бенджаміна Блума. Вчений вважав, що одним з основних завдань школи є навчання учнів на практиці розв’язанню широкого кола проблем, з якими їм доведеться зіткнутися в житті, і пропонував саме цьому побудувати підходи до оцінки результатів навчання.

Оскільки компетентнісний підхід, що сьогодні активно запроваджується у нашій школі, заснований саме на оцінці (а отже проектуванні) вчителем результатів, досягнутих учнями, то наш попередній матеріал ми присвятили тому, як можна перетворити таксономію Б. Блума у практичний інструмент проектування уроку.

Нагадаємо, що якщо слідувати розробленій Блумом таксономії, то знання учнів – це лише перший, найпростіший рівень результатів навчання. Далі йдуть ще п’ять рівнів цілей (або результатів) навчання, причому перші три – знання, розуміння, застосування – цілі нижчого порядку (продукують в учнів мислення низького рівня), а наступні три – аналіз, синтез, оцінювання – вищого порядку (мисленнєві операції високого рівня). Оскільки розвиток критичного мислення учнів з процесуальної точки зору передбачає саме перехід учня від мисленнєвих операцій низького рівня до високого, цей інструмент допомагає нам у кожний момент уроку бути свідомими того, чи розвиваємо ми дійсно критичне мислення наших учнів.

До речі, зауважимо, що після нашої першої публікації щодо використання таксономії Б. Блума у шкільній практиці, ми отримали від читачів запитання щодо використання нової інтерпретації цього інструмента, створеної групою американських вчених (Андерсон та ін.) у 2009 р.

4,4(96 оценок)
Ответ:
movnar98
movnar98
12.04.2020

Прочитайте отрывок из сочинения историка и выполните задания.

«Когда вопрос о престолонаследии был решён и предмет суждения сановников, казалось, был исчерпан, — князь Дмитрий Голицын неожиданно высказал в собрании свою затаённую мысль. «Надо бы нам себе полегчить, — сказал он собранию, — так полегчить, чтоб воли прибавить… Надобно, написав, послать к Её Величеству условия»… Условия сводились к следующему:

1) императрица должна обещать не выходить замуж и не назначать себе наследника; 2) Верховный тайный совет содержать всегда в восьми персонах и без его согласия не объявлять войны и не заключать мира; не налагать податей и не расходовать государственных доходов; не жаловать вотчин и не отнимать имения и чести у шляхетства; не жаловать никого в придворные и генеральные чины; 3) гвардии и всем прочим войскам быть в ведении Верховного тайного совета, а не императрицы. Условия были редактированы так, как будто Анна давала их по своему почину».

-Разрыв кондиций

-членами Верховного совета или же верховниками

Объяснение:

осатльное я вставила в текст,удачи:)

должно быть правильно

4,8(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ