М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nadir7207
nadir7207
14.10.2020 08:36 •  История

Расставьте в правильной хронологической последовательности события периода перестрой-ки:
1) избрание М.С. Горбачёва Генеральным секретарём ЦК КПСС
2) катастрофа на АЭС в Чернобыле
3) принятие закона о государственном предприятии
4) первые выборы народных депутатов СССР на альтернативной основе
5) отмена 6-й статьи Конституции СССР
6) избрание Б.Н. Ельцина Президентом РФ
7) провозглашение суверенитета РСФСР
8) подписание Беловежских соглашений

👇
Открыть все ответы
Ответ:
dabby25
dabby25
14.10.2020
При Петре окончательно как политическая сила было упразднено боярство, а на смену (в соответствии со служилой структурой общества) пришло новое сословие - дворяне. Все дворцовые перевороты 18 века в России были результатом борьбы между группировками дворянства за власть и, естественно, привелегии. Перевороты продолжались до тех пор, пока дворянство не смогло прийти к общесословному интересу, на уступки которому и пошла монархия. Интерес заключался в освобождении от обязательной службы при сохранении обусловленных ею привелегий, что делало, соответственно, эти привелегии безусловными. Петр 3 освободил дворян от обязательной службы (правда, немного с этим опоздал), Екатерина 2 присвоила себе эту "заслугу", а вот Павел попытался снова закрутить гайки, за что и поплатился.
4,4(84 оценок)
Ответ:
думка3
думка3
14.10.2020

ответ:Колективіза́ція сільського господарства в СРСР — створення великих колективних господарств на основі селянських дворів. Передбачалося, що результатом колективізації стане ріст виробництва сільськогосподарської продукції на 150 %. Колективізація мала охопити майже всі селянські господарства, ліквідувавши «шкідливий буржуазний вплив» приватної власності.

Фактичною метою було перетворення всієї робочої сили села, а також міста, на робітників державних підприємств. Це давало змогу встановити повний економічний контроль влади над громадянами, поширити її політичне панування на економічно самостійне до цього селянство, тобто на практиці реалізувати ідею диктатури влади над усією країною, де селяни складали більш ніж 85 % населення. Було відомо, що реалізація плану зустріне певний опір, особливо з боку селян, яких мали позбавити землі, проте партійне керівництво приймало його як належне, мовляв «не розбивши яєць, не підсмажиш яєшні».

Найрадикальніше колективізація відбувалася у сільській місцевості, де вона була війною режиму проти селянства. Історики називають колективізацію однією з причин Голодомору 1932—1933 років в Україні.

Більшовики доводили, що рано чи пізно колективне сільське господарство має замінити дрібні селянські господарства. Однак, переконати селян погодитися з таким поглядом буде не й довго, особливо після тих вчинків, що їх за НЕПу отримали селяни. Реакція селян на створення в 1920-х роках колгоспів та радгоспів була малообнадійливою — до них вступило лише 3 % усіх сільськогосподарських робітників СРСР. Тому, опрацьовуючи перший п'ятирічний план, більшовики розраховували, що вони зможуть колективізувати не більше 20 % селянських дворів (для України це завдання виражалося в 30 %). Зосередивши увагу на індустріалізації, радянське керівництво, вочевидь, вирішило не брати на себе величезний тягар, пов'язаний із докорінним перетворенням сільського господарства.

Объяснение:держи добрий человек его оно?

4,6(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ