М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kuliksvera
kuliksvera
10.01.2023 10:27 •  История

Чим політика австроугорськрї імперії відрізнялась від політикі росії повідношеню до України ?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kignkfleh
kignkfleh
10.01.2023

Сегодня много разговоров об альтернативных историках, об их, зачастую, ошибочных бездоказательных взглядах на те или иные исторические события.

Я не о "заказных сказочниках" от истории, которые даже имея классическое академическое образование, твердят о неведомых и вездесущих "украх", ведущих свое (да, и наше) начало в загадочном Конотопе и т.д. Бог им судья!

Дело в том, что монографию Льва Николаевича Гумилева, ученого энциклопедических знаний, я прочитал запоем.

Не сказал бы, что мое миропонимание и оценка исторических событий претерпела после этого прочтения существенные, я бы сказал, революционные изменения.

Вместе с тем, задуматься и взглянуть на казалось бы, фундаментально-незыблемые факты истории, изложенные в тех же источниках, что мы все изучаем и берем всегда за основу, через призму гумилёвской теории, оказалось весьма увлекательным занятием.

Объяснение :3

Лев Николаевич Гумилев " От Руси до России" , это произведение получило премию " Вехи".

В книге описана история развития именно человеческого этноса.

В историю развития России входит много народностей ( этносов) и каждый имеет свое развитие ( этногенез) и нужно учитывать их все, что бы понять , изучить .

4,7(94 оценок)
Ответ:
Waschbär1115
Waschbär1115
10.01.2023

Відповідь:

Договір між СРСР і Чехословацькою Республікою про Закарпатську Україну — договір підписаний 29 червня 1945 у Москві між СРСР і Чехословацькою Республікою (ЧСР).

Підписаний заступником голови Ради народних комісарів СРСР, наркомом закордонних справ В'ячесловом Молотовим і (за дорученням президента Чехословаччини) головою уряду Чехословаччини З. Фірлінгером та статс-секретарем МЗС Чехословаччини В. Клементісом. При підписанні були присутні: з чехословацької сторони — міністри уряду Л. Свобода, З. Неєдли, Г. Ріпка і Л. Прохазка, з радянської — Йосип Сталін, заступник наркома закордонних справ Андрій Вишинський, посол СРСР у Чехословаччині В. Зорін, представник уряду УРСР Петро Рудницький.

 Зазначалося, що кордони між Словаччиною й Закарпатською Україною, які існували до 29 вересня 1938, із внесеними незначними змінами є кордонами між СРСР і ЧСР, згідно з картою, що додавалася. Окремим протоколом до договору про оптацію особам української та російської національностей, які проживали на території Чехословаччини, та особам словацької і чеської національностей, що проживали на території Закарпатської України, надавалося право вибору між громадянством СРСР і громадянством ЧСР. Цим правом незабаром скористалося близько 10 тис. осіб з обох сторін.

 Договір означав завершення возз'єднання українських земель в єдиній Українській державі і, незважаючи на певні негативні моменти й прорахунки в процесі його укладання, став закономірним, історично справедливим актом. Його було ратифіковано 22 листопада 1945 Тимчасовими національними зборами Чехословаччини, 27 листопада 1945 — Президією Верховної ради СРСР.  

22 січня 1946 Указом Президії Верховної ради СРСР була утворена Закарпатська область у складі УРСР.

4,6(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ