Чтобы понять, что произошло много лет назад под Конотопом, надо обратиться к Переяславской рады 1654 года.
Имперская, советская и современная российская историография официально трактует это событие как "Воссоединение Украины с Россией", хотя никакой России в то время еще не было, а русинами или руськими людьми весь мир тогда называл только украинцев. И ни у кого не возникало вопроса, какая именно земля называется Русью, потому что опять же весь мир знал, что Русь - это Украина.
И участники Переяславской рады не собирались становиться провинцией Московии (или как ее будут называть московские историки в XVIII в. - Великороссии), и, скорее всего, не кричали бы: "Хотим под царя Московского!", Если бы знали, как обернется дело.
Речь шла о военном союзе между Украиной и Московией, который включал в себя так называемую личную унию - довольно распространенное в то время явление, когда две разные страны по той или иной причине имели общего монарха.
Например, Карл V был одновременно германским императором и испанским королем, польский король Сигизмунд III некоторое время занимал и шведский трон, Вильгельм Оранский был королем Англии и штатгальтером голландским, но Польша и Швеция, Голландия и Англия единственными государствами от этого не становились.
Цивілізація Стародавнього Єгипту, що виникла близько 4000 років до н. е., була однією з найдавніших у світі. Сприятливі природні умови сприяли дуже ранньому розвитку культури і мистецтва в Стародавньому Єгипті. У цю епоху стародавні єгиптяни уміли робити з дорогоцінних металів ювелірні прикраси витонченої роботи, з'явилася писемність, поступово стали накопичуватися наукові знання.
Давньоєгипетська мова відома вченим за величезною кількістю збережених написів ієрогліфічної писемності, виконаних на камені і папірусах. Єгипетська мова є однією з найдавніших мов світу, що мали писемність — найраніші зі стародавніх текстів, що дійшли до нас, припадають на рубіж 4-го і 3-го тисячоліть до н. е. Одним з найвизначніших досягнень єгиптян була система писемності, яка могла передавати багато відтінків думок, складні рухи людської душі. Архітектура Стародавнього Єгипту відома за спорудами гробниць — піраміди Гізи, храмових і палацових комплексів — Луксорський храм, палаци Амарни. У Стародавньому Єгипті не було однієї загальної релігії, а була різноманітність місцевих культів, присвячених певним божествам. У галузі науки, медицини та математики Стародавній Єгипет досяг високого для свого часу рівня. Традиційний емпіризм, про що свідчать папіруси Едвіна Сміта і Еберса (бл. 1600 р н. е.), вперше з'явився в Стародавньому Єгипті.
Стародавній Єгипет залишив світовій цивілізації величезну культурну спадщину, твори його мистецтва ще в давнину вивозилися в різні куточки світу і широко копіювалися майстрами інших країн.
Объяснение: