Михаил Федорович был избран на царствование Земским собором 21 февраля 1613 года
Объяснение:
1.Цей вислів позначає людей, які живуть виключно на подачки інших. Римські політики, щоб заробити любов плебсу (щоб виграти вибори консула, заспокоїти народ та ін.) часто влаштовували криваві видовища (наприклад, битви гладіаторів) та роздавали хліб.
2. У мене негативне ставлення до цих видовищ- розваг. Тому що там вбивають людей і тварин, а люди на це дивляться з задоволенням. Я вважаю що глядачі жорстокі. Як можно вирішувати заради задоволення кому жити а кому ні.
3. Тому що греки були висококультурними людьми і не відчували насолоди від споглядання людської крові, страждань і смерті. Вони отримували задоволення в театрі, гімнасії, любили вчені диспути. Високо цінували живопис, скульптуру, архітектуру. Вони були добре виховані.
Своеобразие новгородской государственности заключается в ее республиканской направленности. Новгородская республика напоминала управление в греческих полисах.
В становлении республиканской формы правления в Новгороде участвовали несколько факторов. В первую очередь, до образования Новгородской республики здесь находились несколько племен, далее общин, которые объединились вместе. Возможность решать вопросы сообща родилась сама собой, так как нескольким бывшим общинам, купцам было необходимо приходить к консенсусу. Кроме того, этому географические особенности, вольность людей, которые не хотели подчиняться одному князю.
Это собрание называлось Земский Собор.