М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Яна116727
Яна116727
17.04.2021 05:27 •  История

Определите причины перемещения трассы Великого Шелкового пути через Семиречье и Южный Казахстан в VI-XIII в ПОЖАЙЛУСТА


Определите причины перемещения трассы Великого Шелкового пути через Семиречье и Южный Казахстан в VI

👇
Ответ:
llamina
llamina
17.04.2021

1)Дорога через Фергану стала опасной из-за междоусобиц в Vll в.

2)В Семиречье находились ставки тюркских каганов.

3)Богатая тюркская знать была крупным оптовым покупателем.

Объяснение:

4,8(5 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vova2005002
Vova2005002
17.04.2021

Липнева революція (фр. La révolution de Juillet) — повстання 27, 28 та 29 липня 1830 року проти правлячої монархії династії Бурбонів, яка встановилася у Франції після другої реставрації. У результаті революції до влади прийшов ліберальний уряд короля Луї-Філіпа.

Від часу сходження на французький престол у 1824 році, король з династії Бурбонів Карл X проводив політику спрямовану на реставрацію абсолютної монархії, робив ставку здебільшого на представників аристократії, колишніх політичних емігрантів, так званих роялістів. Спроба відновити абсолютну монархію наштовхнулася на рішучий опір парижан. 27 липня 1830 року в столиці розпочалося повстання республіканців. Через три дні Карл X змушений був відмовитися від влади на користь свого онука та виїхав з країни. Липнева монархія (1830—1848) — політичний режим, встановлений у Франції внаслідок Липневої революції 1830 року. Доба Липневої монархії охоплює правління короля Луї Філіппа.

4,8(6 оценок)
Ответ:
LightMAN2017
LightMAN2017
17.04.2021

Липнева революція 1830 року у Франції мала велике міжнародне значення. Скинення уряду Реставрації завдало сильного удару по системі Священного союзу, сприяло підйому ліберально-демократичних і національно-визвольних рухів у багатьох країнах Європи.

Загалом розвиток капіталізму і ріст робочого руху сприяли поширенню соціалістичних і комуністичних ідей, виникненню нових соціальних навчань.

Поразка республіканського руху початку 30-х років привело до тимчасового зміцнення уряду. Цьому сприяло й посилення реакційних настроїв у буржуазних колах, наляканих політичною активністю робітничого класу.

Липнева революція мала вплив на всю Європу. Ліберальні течії всюди набули впевненості та рішучості. У деяких державах Німецького союзу почалися безладдя, що вилилися у виправлення або перевидання діючих конституцій. Хвилювання почалися і в деяких італійських державах, у тому числі у Папській області. Було проголошено незалежне королівство Бельгія.

Однак найбільший ефект Липнева революція зробила на території Польщі, в той час поділеної між Росією, Пруссією та Австрією, викликавши повстання 1830 року. Придушити це повстання російським військам удалося лише восени 1831 року.

Передові люди всюди вітали поразку французької реакції. «Сонячні промені, загорнені в папір», – так називав Гейне газети, що повідомляли про липневі події в Парижі. Пізніше Лермонтов присвятив цим подіям вірш, у якому різко засуджував Карла X і привітав «прапор вільності», піднятий паризьким народом.

У довгостроковому плані Липнева революція зміцнила ліберальні та демократичні прагнення у всій Європі.

4,4(98 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ