М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kristipus2003
kristipus2003
29.09.2022 22:59 •  История

1.Өзін-өзі күшейту саясаты» кезінде қандай шаралар жүргізілді? 2. Ихэтуаньдар қозғалысы қандай оқиғаларға байланысты шықты, олар кімдерге
қарсы шықты?
3. Сунь Ятсеннің революциялық-демократиялық идеясының реформаторлардан
айырмашылығы неде?
4. XIX ғасырдың соңғы ширегінде Қытайда елді күйреуден сақтап қалу жол.
дарын белгілеген «...» пайда болды.
5. Реформалық қозғалыстың бастамашысы және оны жүргізушісі қытайлы
ойшыл қайраткер болды.
6. Ихэтуаньдар
жету жолын көздеді
Тез керек кім біледі
көмектесіндерш ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
AlsuApuseva
AlsuApuseva
29.09.2022

Відповідь:

Вели́ка Брита́нія (під час війни повна назва: Сполучене Королівство Великої Британії та Ірландії, що включала в себе Англію, Шотландію, Уельс та Ірландію) — метрополія Британської імперії, найпотужніша держава початку XX століття, вступила в Першу світову війну о 23 годині 4 серпня 1914 року[6], як один з найміцніших та ключових гравців Антанти, в боротьбі проти Центральних держав (Німецької, Австро-Угорської й Османської імперій та Болгарського царства).

4 серпня 1914 року, використовуючи головним приводом для вступу у війну звернення Бельгії з проханням про до , Велика Британія оголосило війну Німецькій імперії. Днем раніше британський уряд зажадав від Німеччини не порушувати нейтралітету Бельгії. Термін ультиматуму закінчувався о 23:00 за лондонським часом, а в 23 годині 20 хвилин почалася війна.

Пояснення:

4,5(29 оценок)
Ответ:
kirpol83p01doz
kirpol83p01doz
29.09.2022

Великі території в Європі перетворилися на руїни, мільйони людей загинули або отримали поранення. Ті, що вижили все життя були змушені носити в собі важку емоційну травму.

В наслідок війни скоротився експорт британських товарів, Велика Британія втратила традиційні ринки збуту товарів, а нових не отримала. Сильно похитнулося й фінансове становище Великої Британії. Національний борг зріс з 650 мільйонів фунтів стерлінгів в 1914 р. до 7 832 мільйонів в 1920.

Загальні військові втрати перевищили 2 000 000 чоловік, а за деякими даним 3 млн.чол.

Перша світова війна, за перемогу в якій заплатили своїми життями 900 тис. британців, серйозно відбилася на подальшій долі країни. У наслідок війни традиційні британські галузі економіки, а саме: вугледобувна, металургійна, суднобудівна, скоротили своє виробництво. Проте, автомобілебудування-, літакобудування та машинобудування, а також хімічна промисловість — галузі, що працювали на війну, навпаки перебували на підйомі. До того ж в наслідок війни скоротився експорт британських товарів, Велика Британія втратила традиційні ринки збуту товарів, а нових не отримала.

Сильно похитнулося й фінансове становище Великої Британії. Національний борг зріс з 650 мільйонів фунтів стерлінгів в 1914 р. до 7 832 мільйонів в 1920. Правда, низка країн заборгувала Великій Британії досить великі суми, але у самій Британії з'явився значний борг Сполученим Штатам. Центр фінансової могутності перемістився до Америки. На користь США, а також Японії змінилося співвідношення сил у промисловому виробництві і торгівлі тодішнього світу.

4,8(28 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ