М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Мария55445
Мария55445
29.05.2022 19:56 •  История

Каким было политическое положение Кыргызстана во время установления посольских отношения с Россией​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sapogidarom
sapogidarom
29.05.2022

ответ: Селяни сплачували непосильні викупні платежі, витрачали великі кошти. Економічний тягар значно посилювали також прямі та непрямі податки , різноманітні повинності. Начебто вільні селяни , жили як в колоніях.

Ознаки колонізму:

1.політичне панування метрополії ,і домінування одного етносу чи нації.

2.різні порядки формування і функціонування державних інституцій та колоній.

3.обмеження колонії в правах.

Ці чинники також вплинули на робітників. Тривалість робочого дня була значно більша ніж їм обіцяла імперія (тобою більше 11 годин). Зарплати західноукраїнських робітників була найменша в імперії. Також жіночу та дитячу працю оплачували наполовину менше ніж (бувало навіть, ще менше) чоловічу .

4,7(97 оценок)
Ответ:
H1e1l1p
H1e1l1p
29.05.2022

Відповідь:

Диктатура з погляду політології — форма здійснення влади, при якій влада, незалежно від форми та ставлення до влади, здійснює своє правління прямим, директивним, шляхом. Незалежність цієї форми здійснення влади від форми влади і форми ставлення до влади яскраво показує приклад політичної системи, що виникла внаслідок Великої французької революції — форма влади — республіка, форма ставлення до влади — демократія, форма здійснення влади — диктатура.

Пояснення:

Ефективність і оптимальність цієї форми здійснення влади залежить від багатьох факторів, зокрема від об'єктивної ситуації, сприйняття суспільством необхідності саме цієї форми здійснення влади, форми ставлення суспільства і влади, форми ідеологічного обґрунтування влади.

Тепер диктатурою, зазвичай, називають режим влади однієї особи або групи осіб, не обмежений нормами законодавства, не стримуваний будь-якими громадськими чи політичними інститутами. Попри те, що нерідко в умовах диктатури зберігаються окремі демократичні інститути, їхній реальний вплив на політику зводиться до мінімуму. Зазвичай, функціонування диктаторського режиму супроводжується репресивними заходами проти політичних опонентів і жорстким обмеженням прав і свобод громадян.

4,5(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ