М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
TolstoyLev
TolstoyLev
26.11.2021 21:20 •  История

Как происходило объединение Франции. как крестьяне относились к процессу объединения страны?

как духовенство относилось к процессу объединения страны?

как мелкие и средние феодалы относились к процессу объединения страны?

как горожане относились к процессу объединения страны?

как крупные феодалы относились к процессу объединения страны?

кто был заинтересован в объединении страны?

👇
Ответ:
valeriacom11
valeriacom11
26.11.2021

1)ответ: Объединение Франции происходило следующим образом: Франция как государство появилась в 843 году по Верденнскому трактату, по которому империя Карла Великого была разделена на Францию и Германию. В 10 веке Гуго Капет взошел на престол, и тогда короли имели во владении только регион Иль-де-Франс + земли вассало

Объяснение:

сорри я поняла только 1 вопрос

4,4(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Алекс777777
Алекс777777
26.11.2021
Усиление западного влияния на Россию.
1.Постоянные войны с Швецией,Крымским ханством и Турцией-это усиление западного влияния на политику,на быт и традиции населения России.
2.Польская шляхта привнесла новые обычаи(опять же),иностранные слова.
3.Приглашение на службу военных иностранных специалистов,приглашения иностранных учителей.
4.Мода на западноевропейскую одежду,танцы и т.д.
5.Участие полков "иноземного строя" в войне с Польшей.
6.Был принят первый воинский устав по западным образцам.
7.Участие голландских специалистов в строительстве первого русского военного корабля и пушечного завода.
4,8(98 оценок)
Ответ:
Doshik131
Doshik131
26.11.2021

Повоєнна Україна у багатьох важливих відношеннях виявилася дуже відмінною від тієї, якою була раніше. Значно розширились кордони, зросла політична й економічна вага в СРСР, докорінно змінився склад населення і, що найважливіше, вперше за багато століть всі українці опинилися в межах однієї держави.

До цих змін прагнули пристосуватися як українське суспільство, так і радянський режим, отож, кроки, спрямовані на це пристосування, становлять головну тему повоєнної історії України. Величезних збитків від воєнних дій та окупації було завдано господарству республіки - крім пограбованих і виведених з ладу тисяч промислових підприємств, було вщент розорено сільське господарство. Руйнувань та занепадів зазнали міста і села України.

У містах люди змушені були жити у землянках, підвалах, зруйнованих будинках тощо. Перетворено на руїни багато лікарень і шкіл, палаців культур і ВУЗів. Люди не мали необхідної їжі, одягу, взуття, білизни. Здавалось, за таких умов відродження господарства - справа багатьох десятиліть, протягом яких СРСР втратить статус великої держави. Але народ був сповнений рішучості якнайшвидше відродити країну.

Насамперед люди ждали відміни колгоспної системи в її кріпосницько-сталінському варіанті. Ще до завершення німецько-радянської війни розпочалося переведення економіки на виробництво мирної продукції. Значно скорочувалася асигнування на оборонну промисловість. Вони спрямовувалися здебільшого на випуск мирної продукції, на відповідне переобладнання промислових підприємств.

Цілі галузі промисловості, що випускали озброєння та боєприпаси перейшли на виробництво верстатів, сільськогосподарської техніки, мінеральних добрив. Коштів які змогла виділити держава за тих скрутних часів не вистачало. Певне значення у зв'язку з цим мало матеріально-технічне співробітництво республіки з іншими регіонами країни. Насамперед відбудували паливно-енергетичну базу, залізничний транспорт, машинобудування. На кінець1946 р. переведення економіки на випуск мирної продукції в основному були завершені.

4,7(96 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ