М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
smagzamova2006
smagzamova2006
12.09.2022 10:22 •  История

Согласны ли вы с мнением, что союз россии и франции был неизбежен? Докажите свою позицию. (Павел 1) ОЧЕНЬ НУЖНО !

👇
Ответ:

К моменту принятия власти императором Павлом стало вполне ясно, что политика, ориентированная на союз с Британией, приведёт к полнейшей утопии. Британское правительство рассматривало России лишь как инструмент воздействия и реализации своих политических целей, посредством предоставления сырья и военных ресурсов. Становилось очевидным, что Лондон не предоставит Павлу возможность продвигать свои собственные политические задачи. А после заключения союза Англии, Голландии и Пруссии-отношение к России и вовсе стало открыто враждебным.

4,4(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ohotniktv509
ohotniktv509
12.09.2022

Становище українців в складі Речі Посполитої та Російської влади було різним в різні історичні періоди і залежало від політичних, соціальних і економічних умов. Ось короткий огляд становища українців у цих двох контекстах:

Реч Посполита (1569-1795): Українці, як частина шляхетської верстви, мали певні привілеї, але були піддані політичній та культурній домінації польського шляхетства. Більшість українців працювала в сільському господарстві і була обтяжена кріпацтвом. Культурний розвиток українського народу був обмежений, але все ж були центри освіти і культури, такі як Києво-Могилянська академія.

Російська влада: Після третього поділу Польщі у 1795 році Україна стала частиною Російської імперії. Починаючи з XIX століття, Російська імперія проводила політику русифікації, спрямовану на підпорядкування українського населення та прищеплення російської культури. Українська мова та культура були пригноблювані, школи і церкви піддавалися контролю з боку російської влади.

Український національний рух у Російській імперії набував сили в другій половині XIX століття та на початку XX століття. Протестування проти російського панування призвело до розвитку українського політичного активізму, партій та культурних організацій

4,5(63 оценок)
Ответ:
сонька177
сонька177
12.09.2022
Богдан Михайлович Хмельницький – український військовий, політичний і державний діяч. Гетьман Війська Запорозького, очільник Українського гетьманату (1648–1657). Організатор повстання проти панування шляхти в Україні, яке переросло у Національно-визвольну війну українського народу проти Речі Посполитої.
Підняв українські землі на визвольну війну проти Речі Посполитої у 1648-1657 роках. Заявив, що його мета - звільнення всього українського народу від польської неволі та об'єднання українських земель у незалежну державу.
4,6(42 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ