М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Долгинцев
Долгинцев
18.07.2020 05:39 •  История

В1 как правильно сказать фразу : от,хан,покорённый ,батый ,русь,орда ,зависимость,золотая

👇
Ответ:
amina327
amina327
18.07.2020
Покоренная русь зависима от хана золотой орды батыя
4,4(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
СэмТV
СэмТV
18.07.2020
По-перше, це нові землі. великі ічні відкриття зламали довговічну теорію, що за тихим та атлантичним океанами  кінець світу. як виявилось, окрім євразії та південної африки є ще доволі багато земель. по-друге, це нові народи. гордовливим європейцям видалася можливість познайомитись з новим етносом, з його традиціями та релігією. але жадібні колонізатори почали винищувати місцеве населення та його культуру. хоча все ж до наших часів залишились деякі історичні пам ятки індейців америки та туземців океанії.
4,5(7 оценок)
Ответ:
Liza81818191
Liza81818191
18.07.2020

Из интернета

Объяснение:

У Західній Європі в 15 столітті існував такий ідеал жіночої краси: S-подібний силует, вигнута спина, кругле бліде обличчя з високим чистим чолом.

Дуже дивно в таку картину вписувався великий, обвислий, майже "вагітний" живіт. Оскільки природа таким "скарбом" нагородила далеко не всіх, довелося придумувати оригінальний вихід з положення.

Для створення відповідного силуету в хід йшли спеціальні валики. Вони являли собою невеликі простьоганних подушечки, називалися босамі і накладалися на живіт.

Що стосується особи, високе чоло був обов'язковим атрибутом краси жінки 15 століття, особливо - в аристократичних колах. Жінки, у яких волосся росли густо, змушені були боротися з "недоліком" за до досить болючих процедур. Епіляцію проводили за до дкої суміші негашеного вапна і аурипігменту, а після процедури на шкіру наносили кров кажанів або жаб, сік цикути, або золу, попередньо змочену в оцті. Такі склади повинні були перешкоджати росту волосся. Але від подібних б'юті-практик нерідко разом з волоссям сходила і шкіра.

Одягу шилися вузькі, подовження, що сковують рухи. Саме тоді в моду увійшов шлейф, винайдений "першою красунею середньовіччя" Агнеса Сорель.

4,4(35 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ