М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
tupoeMango
tupoeMango
12.10.2021 04:11 •  История

Вчем заключается значение стояния на реке угре?

👇
Ответ:
lokator1
lokator1
12.10.2021
Историческое значение стояния на реке Угре заключается в том, что именно эта битва ознаменовывает конец зависимости Руси от монгольского ига. С этого момента начинается становление независимости Руси.
4,8(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
килр
килр
12.10.2021
Банкрот,   -а,   м.  1.   несостоятельный должник, отказывающийся платить своим кредиторам вследствие разорения. 2.  перен.   тот, кто оказался несостоятельным в своей деятельности, в личной жизни.  политический 6.   ||  прилагательное   банкротский, -ая, -ое.банкротство,   -а,  ср.   1. несостоятель-1 ность, прекращением платежей по долговым обязательствам.  банкротство фирмы. злостное банкротство   (умышленное). 2.перен.   полная несостоятельность, провал, крушение.  политическое банкротство
4,4(35 оценок)
Ответ:
светик480
светик480
12.10.2021

розташована на півночі україни в басейні середньої течії дніпра, в межах лісової і лісостепової ічних зон. площа її становить 28,1 тис. кв. км (бл.4,8% території країни). річки, що пересікають сучасну київщину, належать до басейну дніпра, який тече в межах області на протязі 246 км. всього в області 177 річок, серед яких - прип'ять, тетерів, ірпінь, стугна, рось. на її території 55 водосховищ (найбільші з них київське, більша частина канівського), 2383 ставки. річкові заплави утворюють понад 750 невеликих озер.

в області налічується 85 територій та об'єктів природно-заповідного фонду, в т.ч. дендрологічний парк олександрія і пам'ятки садово-паркового мистецтва - згурівський і кагарлицький парки.

сприятливі кліматичні умови, наявність численних водних об'єктів визначають роль київської області як важливого рекреаційного регіону, де функціонують санаторії, будинки і бази відпочинку, дитячі табори. серед курортів найважливіші - біла церква, ворзель, ірпінь, конча-заспа, миронівка. рекреаційно-оздоровче значення мають також курортні місцевості - піритове, лютіж, клавдієво-тарасове, буча. в області є 30 готелів.

в області функціонують 16 музеїв, у тому числі три заповідники - історико-етнографічний "переяслав", музей-заповідник "битва за київ у 1943 р." у с. нові петрівці, історико-культурний заповідник у місті вишгороді.

цікавий і цінний матеріал зібраний у білоцерківському і фастівському краєзнавчих, яготинському історичному музеях. у с.мар'янівка створено музей-садиба видатного співака і.с. козловського.

211 нерухомих пам'яток області внесено до державного реєстру національного культурного надбання. багато населених пунктів київщини мають давню історію, насичену подіями.

біла церква є спадкоємницею міста юріїв, заснованого ярославом мудрим у 1032 р. в 1050 р. було збудовано георгіївську церкву. серед археологічних пам'яток міста - городище xi-xiii ст.

фортеця неодноразово зруйновувалась і відбудовувалась. після татаро-монгольської навали вона довгий час лежала в руїнах. у xiv ст. починається відродження міста. перша документальна згадка про його нову назву - біла церква, пов'язану можливо з руїнами давньої церкви, датується 1331 роком. у середині xvi ст. воєводою ф.пронським тут побудований замок. стимулюючи заселення цього важливого опорного пункту боротьби з татарами, польські королі міщанам пільги, звільнивши їх від податків. натомість на них витрати на утримання замку і обов'язок польової варти. в 1589 р. місто здобуло магдебурзьке право.

в період паліївщини біла церква була фактично другою столицею гетьманщини (1704-1711). у 1706 р. і. мазепою та к.мокієвським тут закладено миколаївську церкву, що збереглася до наших часів.

у 1774 р. біла церква була подарована королем станіславом августом понятовським коронному гетьману польщі ф.браницькому. в 1793-99 pp. олександра браницька на місці діброви на лівому березі р. рось заклала ландшафтний парк, який здобув назву "олександрія". він створений за проектом і під безпосереднім керівництвом італійця д.ботані. в паркових композиціях природні пейзажі органічно поєднуються з архітектурними - павільйонами, альтанками, , містками, побудованими в романтичному стилі. деякі з них збереглися до наших днів. це - колонада "відлуння", "колона чалі", водоспад "руїни", а також інші численні ставки з , і фонтанами. флора парку представлена місцевими та екзотичними .

4,8(86 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ