М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alexnn08
alexnn08
06.10.2022 07:36 •  История

Люди добрые нам задли по написать мини сочинение .я уже не много придумала доболнить .вот нужно знать для того что бы будущем рассказывать своим детям внукам ио было что бы если тебя спросили ты знаешь древней греции а ты бац и знаешь

👇
Ответ:
Geopolit
Geopolit
06.10.2022
Историю знать необходимо. Ведь в истории описываются ошибки и что бы не допустить их в настоящим необходимо знать историю.
Знать историю своего государства обязан знать каждый. Не зная истории своего государства ты не знаешь чем оно прославилось, какие старинные постройки есть в твоей стране.
История - это наше наше настоящее и будущее
4,8(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kirillefimov1
kirillefimov1
06.10.2022

Від початку XVI ст. Західна Європа переживала великі зміни в релігійному житті, викликані Реформацією, що по­чалася в Німеччині.


Реформаційний, або протестантський, рух — це соціаль­но-політичний рух XVI — XVII ст., що охопив багато країн Європи та був спрямований проти засилля католиць­кої церкви.


Ця течія започаткувала новий напрям християнського вчення — протестантизм.


Протестантська церква проголошувала свою неза­лежність від влади папи римського.


В Україні стало багато прихильників протестантської церкви, особливо серед панів і шляхти, поширювалися різні віровчення і секти.


1. Кальвінізм — протестантська релігійна течія, ідеологом якої був Ж. Кальвін. Він проповідував необхідність де­шевої церкви, а також поміркованість, економію, підприємництво в особистому житті людини.


2. Аріанство — течія у християнстві, засновником якої був александрійський священик Арій (IV ст. н. є.). Аріанство заперечувало єдиносутність Бога — Отця і Бога — Сина (Христа), вважаючи останнього творінням Бога — Отця і отже, нижчим за нього.


3. У VI—VIII ст. це вчення дещо змінилося і дістало нову назву — социніанство (від імені засновника Ф. Социна). Социніани не визнавали:


• вчення про Святу Трійцю (Бог-Отець, Бог-Син і Бог-Дух святий);


• проголошували Христа людиною, а не Богом;


• обстоювали свободу совісті.


В Україні социніанство було поширене в Чернігові, Хмільнику, Проскурові, Києві та ін.


Наприкінці XVII ст„ социніанське віросповідування в Речі Посполитій було заборонене.


Всі реформаційні рухи в Україні зароджувалися на основі морально-побутового занепаду церковної ієрархії.


КОНТРРЕФОРМАЦШНІ РУХИ НА УКРАЇНСЬКИХ ЗЕМЛЯХ


Контрреформаційні рухи — намагання провести реформи всередині католицької церкви, щоби піднести її роль і вплив, підірвані реформацією.


Велику роль у цьому аспекті відіграв орден єзуїтів (дослівно "Товариство Ісуса"). Був заснований у 1534 р., офіційно затверджений папою Павлом III у 1540 р.


Його мета — зміцнення позицій католицької церкви, влади папи римського, підірваних реформаційним рухом. Єзуїти розгортали свою діяльність в Україні, відкрили єзуїтські школи у Львові, Кам'янці, Києві та ін., прагнучи збільшити кількість прихильників католицизму.

4,7(7 оценок)
Ответ:
mary357vozd80s
mary357vozd80s
06.10.2022

так

Объяснение:

Реформи 60–70-х рр., мали усунути кріпосницькі пережитки з імперської дійсності, але так, щоб зберегти незмінними основи російського самодержавства. Здійснюючи реформи, імперія використовувала адміністративно-командні методи управління, підтримувала становий лад у всіх сферах суспільно-політичного життя. Над новоутвореними органами місцевого самоврядування, судами, закладами освіти, пресою зберігався контроль імперської адміністрації. Але об’єктивно здійснення реформ в окремих сферах привело до непрогнозованих імперією наслідків. Найпоказовішим прикладом цього стала земська реформа, яка потягла появу авторитетних і дієвих органів місцевого управління, що навіть висували національні вимоги до імперського уряду. Земська реформа засвідчила, що представники пригнобленого імперією українського народу використовували будь-які можливі легальні засоби для створення власних органів самоврядування і покращання умов життя.

Реформи 60–70-х рр. були, власне, поступками часові, що їх робила Російська імперія, і не мали на меті створення повноцінних умов для розвитку як українського, так і будь-якого іншого з народів, пригноблених імперією.

4,4(82 оценок)
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ