4. Причиною появи великої кількості волоцюг став процес «обгородження». Серія актів парламенту Англії, яка закривала відкриті поля та спільну землю в країні, створюючи законні права власності на землю, яка раніше вважалася загальною. Між 1604 та 1914 роками було укладено понад 5200 індивідуальних актів, що охоплювали 6,8 мільйона десятин.
5. Специфічно особливістю англійського абсолютизму була відсутність армії. Мова йде про постійну та сильну армію. Однак, варто зазначити, що сильної бюрократії в країні теж не було. Взагалі, англійський абсолютизм називають «незавершеним».
6. Правильна відповідь – Вільгельм Оранський.
Вільгельм Оранський або Вільгельм Мовчазний (1533 - 1584) був першим зі спадкових державників (1572–84) Об'єднаних провінцій Нідерландів і лідер повстання Нідерландів проти іспанського панування та католицької релігії. В березні 1582 року було здійснено замах на життя принца Вільгельма Оранського в Антверпені. У липні 1582 року він відплив у Голландію, де переїхав у свої старі кімнати в колишньому монастирі у Дельфті. Там у 1584 році його розстріляв фанатичний католик Бальтасар Герард. Останні його слова були молитвою за людей, яких він так довго намагався очолити у повстання.
1) Изначально, территория их расселения находилась в провинции Ганьсу. После конфликта с соседями юэчжами, они, приблизительно во 2 веке до н.е переселяются в Семиречье. На этой территории проживали саки (кочевые и полукочевые племена), и, вскоре, усуни смешались с ними (ассимилировались). Уже в 1 веке, усуни проживали на территории Илийской долины с границами: на западе с Кангюй, на востоке с гуннами, на юге с Ферганой.
2) Мы знаем от китайского литератора Яня Шыгу, что они сильно отличались от другого населения (в плане внешности) Западного края: средний рост, голубые глаза, рыжие волосы. Столицей усуней был город красной долины Чугу-чэн. Усуни проводили активную внешнюю политику: вели войны с кангюями и гуннами за новые земли (особенно пастбища), установили дружеские контакты с Китаем. Источники упоминают существование города Усунь.
3) Общество усуней достигло уровня государственности.
• Глава общества усуней носил титул гуньмо (великий гуньми), а его родичи именовались далу.
• Племенная и родовая - беки.
• Общество делилось на сословия: богатые, дружинники, жрецы, рядовые скотоводы, земледельцы.
4) Во-первых, большинство из них были оседлыми племенами. Они проживали в постоянных жилищах, построенных из сырцового кирпича и камня. А часть кочевых в юртах. Во-вторых, скотоводство было основным занятием. Разводили, в основном, овец и лошадей. В-третьих, благодаря раскопкам, которые находили массу товаров для дома, можно утверждать, что их ремесла носили домашний характер.