М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
danyXelper
danyXelper
26.09.2021 13:24 •  История

Подумайте чем отличались представления об облике богов у егептян и у греков?

👇
Ответ:
brandt04
brandt04
26.09.2021
У греков боги были больше похожи на людей (посейдон зевс) у египтян наоборот боги больше ассоциировались с животными .
4,4(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
limon4ikru
limon4ikru
26.09.2021

У Індостані, починаючи з 11-ого століття і по 1857-ий рік, існували тюркські султанати, першим з яких стало Газневідское держава. А найвідомішим з них стала Імперія великих моголів, епоха процвітання якої припадає на період правління шаха Бабура і його сина Джінхангіра. Період султанатов завершився в Індостані в 1857 році після того, як останній правитель імперії Бахадир-шах зазнав поразки в битві з англійцями.

Відомо, що султани Османської імперії та Індії підтримували близькі стосунки. Після вигнання імператорської сім'ї з Туреччини, деякі османські принцеси вийшли заміж за індійських принців

Знайомство Індостану (Індії, Пакистану, Бангладеш) з ісламом доводиться на часи праведного халіфа Умара. Директор Дослідницького центру Mashreq в Нью-Делі доктор наук Омаірі Анас, який взяв участь в моїй програмі «Погляд на світ» на радіо «Голос Туреччини», розповів, що іслам з'явився в Індії за рахунок трьох факторів.

Першим з яких стали торговці-мусульмани , які сумлінно вели свої справи і користувалися великою довірою, сприяючи поширенню ісламу на півострові.

Другим фактором, що послужило поширенню в Центральній Азії ісламу, стали послідовники суфізму. За словами доктора наук Анаса, Мевляна Джеляледдін Румі був добре відомий на півострові. Якщо індійські мусульмани, і особливо суфії, приїжджають до Туреччини, вони обов'язково відвідують Коньї, розповів він. На його думку, Мевляна може стати дуже важливим мостом між двома країнами. Можливо, його вплив Мевляни ще обумовлено тим, що він є уродженцем міста Балх афганського району Хорасан, який розташований недалеко від Індії. Життєвий шлях Мевляни насправді простягається від цього регіону до Анатолії, а його ідеї подібні мосту, який виходить за рамки історії та об'єднуючого віддалені куточки, країни і людей всіх періодів.

Третім фактором послужило мусульманське правління, яке тривало тут протягом кількох століть. Мусульманське тюркське правління встановилося в Індії в 11-му столітті. Подібно Османської імперії і Аль-Андалусії, вони правили, проявляючи високу толерантність і повагу до відмінностей в культурі і віросповідання, традицій і культури місцевого населення.

Вихідцями з Індостану стало велике число мусульманських вчених. Досить згадати автора «Мактубат Раббані» Ахмада Сірхінда (1564-1624), автора «Сунан ат-Тірмізі» Абу ат-Тірмізі (1602-1662) і автора твору «Що втратив світ через відходу мусульман від ісламу» Абуль Хасана аль-Натисни (1914-1999).

Після британської окупації ісламське минуле Індії простежується все слабше, а потім повністю віддається забуттю. Можна сказати, що причинами цього стали як окупаційна політика, так і прагнення Індії, Пакистану і Бангладеш в процесі становлення державності створити національну історію.

На сьогоднішній день Індія - друга країна в світі після Індонезії за чисельністю мусульманського населення, яке становить понад 200 млн. Тим часом число мусульман в Індостані наближається до 600 млн осіб. Загальне населення Індії при цьому обчислюється 1,3 млрд. Чоловік. Положення мусульман в Індії в даний час, на жаль, не радує. Так, все більше наростає тиск на мусульман в штаті Ассам.

Объяснение:

4,6(69 оценок)
Ответ:
dashutka20032
dashutka20032
26.09.2021

Река Нева, Чудское озеро

Объяснение:

В 1240 г. на реке Неве произошла Невская битва между новгородцами во главе с Александром Невским и шведами, намеривавшими захватить часть новгородских территорий, которые прилегали к этой реке и были важным звеном в пути "из варяг в греки". В этой битве победило войско Новгородского княжества.

В 1242 г. произошло Ледовое побоище на льду Чудского озера. В этой битве были разгромлены войска Ливонского ордена, которые успели захватить псковские и новгородские земли. Опять таки в этой битве участвовал Александр Невский, который в результате победы только преумножил свою славу. Таким образом, поход немцев на восток был остановлен.

4,4(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ