М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Egorjava
Egorjava
14.12.2020 04:09 •  История

С. каковы значения: 1. установления дипломатических отношений россии с османской империей. 2. похоже на казань 1530-1531 г

👇
Ответ:
vseznaika29
vseznaika29
14.12.2020
С османами- торговый путь на восток и договор о ненападении .А походы на казвнь- месть и разобраться с налетами ханства, расширение территории.
4,5(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Алёна0Чан
Алёна0Чан
14.12.2020

1. Куртуазна література  — світська, лицарська література європейського Середньовіччя з мотивами культу дами (в ліриці) або пригод лицарів (епічні твори), почасти з елементами фантастичності. Куртуазний роман часто вдається до атмосфери казковості. Однією з головних тем в цьому романі є тема кохання до прекрасної дами та здійснення подвигів заради неї. Проте героїв об'єднує лише платонічне кохання. Саме кохання в такому романі повне куртуазності. Загалом, «куртуазний» — той, що орудує усіма видами зброї, вправний в усіх видах мистецтва (спів, гра на різноманітних музичних інструментах, обізнаність в живописі тощо), грає в шахи, знається на морській справі, знає велику кількість іноземних мов.

2. Упродовж XI – XV ст. мистецтво знало два основні художні стилі, які заступали один одного — романський(Романський стиль вирізнявся масивністю і зовнішньою суворістю споруд, які зберігають оборонні, захисні функції. Найбільша увага приділялася спорудженню храмів-фортець, монастирів-фортець, замків-фортець, що розташовували на підвищених ділянках місцевості. Головним будівельним матеріалом був тесаний камінь. З часом обробка кам'яних брил удосконалюється, а м'які різновиди каменю, легкі в обробці, стають джерелом для створення перспективних порталів, різьблених капітелей, рельєфів і згодом, скульптур, якими почали прикрашати західний фасад. Романські храми, переважно монастирські, будували з великого каменю, у простих формах, із перевагою вертикальних або горизонтальних ліній, із дуже вузькими отворами дверей і вікон, із півциркульними арками.) і готичний(Особливе місце в мистецтві готики західноєвропейських країн займав міський собор — вищий зразок синтезу архітектури, скульптури і живопису (переважно вітражів). Непорівнянний простір собору, вертикалізм його веж і зводів, підпорядкування скульптури ритмам динамічності архітектури, багатобарвне сяйво вітражів робили сильний емоційний вплив на віруючих.). Перший стиль — романський — панував у XI – XII ст., другий — готичний — у XII – XV ст. Ці стилі найбільш яскраво проявилися в архітектурі замків і церков.

3. Папа Григорій IX перетворив Інквізицію з Єпископської на Папську, підпорядкувавши її безпосередньо Святому Престолу. Для керування Інквізицією на різних рівнях призначались домініканці та францисканці, монахи з двох нових тоді жебручих орденів, значно рідше — монахи з інших орденів. Для єретиків, що не хотіли відректися від єресей, була призначена смертна кара, для виконання якої їх передавали до рук світської влади.  Папа Інокентій IV у 1252 році дозволив Інквізиції застосовувати тортури. Тут треба помітити, що за весь час існування Інквізиції вона ніколи не застосовувала тортури так масштабно та жорстоко, як світська влада.

Объяснение:

4,4(66 оценок)
Ответ:
20MIR01
20MIR01
14.12.2020
Чисто мое субъективное мнение.
Посмотрите, к этому рано или поздно мы бы все равно пришли. Все началось с Петра Великого. Происходила в стране европизация, во время дворцовых переворотов до конечного сформировалось сословие дворянство. Дворянство - фундамент императорской власти. Кому понравится неравноправие? Когда столько привилегий было отдано им, а крестьяне трудятся на земле. 
Разрыв стереотипов произошло во время правления Павла Первого, который немного по равноправию народа. Но дворянам это не понравилось и его убили.
Достаточно явный разрыв был после Отечественной войны, во время Заграничных походов 1813-1814 годов. Солдаты увидели, насколько хорошо и в достатке живут французы и вся Европа! Им это послужило пищей для размышлений. Именно после этого люди стали создавать тайные кружки и читать европейских просветителей. 
Программы Пестеля и Муравьева рассматривались по причине того, что государство должно было стать конституционной, если во всю идет европизация. Пример для всех была Великобритания и Франция, которые имели уже свою конституцию и парламент (насчет Франции не уверен). 
Вспомните, Сперанский тоже разработал много проектов, но его сослали в ссылку, а проекты сохранили.
Так же и с Пестелем и Муравьевым.
Императорам хотелось иметь неограниченную власть. Кому понравится, когда власть делят и окончательное решение будет не за ним? 
4,6(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ