Історія
Насправді історія появи замків бере свій початок навіть не в середньовіччя, а в більш ранні часи, можливо, що ще доісторичні. І пов’язана поява замків і фортець як таких з задоволенням однієї з базових потреб людини – потреби в безпеці. Адже часи завжди були неспокійні, ні, зрозуміло, були часи відносно більш мирні, але навіть тоді десь велися війни. А за великим рахунком війни велися завжди, поки існує людство. І навіть якщо в якийсь час в якомусь місці вони не велися, завжди знаходилась якась маргінальна частина суспільства, яка бажає поласувати добром ближнього свого (та й дальнього теж).
Тобто замки спочатку створювалися, як засіб забезпечення захисту для себе та своїх близьких, щоб у разі нападу, чи то ворожих військ, чи то просто лихих розбійників і бандитів, можна було де сховатися і успішно відбити напад непроханих гостей.
Перші замки в історії були зовсім не схожі на те, що ми маємо на увазі під ними зараз – вони будувалися з дерева і представляли собою простір, обгороджений дерев’яним частоколом, і виритим навколо цього частоколу ровом.
Середні віки були вельми неспокійним часом, і потреба в захисті була особливо сильна, тому замки виникали, немов гриби після дощу – у разі небезпеки всі жителі навколишніх сіл тікали під захист замкових стін. Згодом на місці розташування багатьох замків утворювалися великі середньовічн
Скоро 75-летие победы над фашизмом в Великой Отечественной войне и поэтому логично сказать об этом событии. Я живу в Республике Башкортостан. И пусть Гитлер не дошел до Урала, к счастью, сама война косвенно коснулась жителей этой местности. Люди все равно были отправлены на фронт, они воевали, оставались где-то в других странах, выживали, поддерживали друг друга и так далее.
Конечно, мужчины разного возраста были в порядке отправлены на фронт. Женщины трудились в тылу, хотя некоторые женщины также были отправлены на фронт. Там кто-то был летчицей, а кто-то работал связисткой. Работы хватало на всех.
Здесь в Башкортостане война оказала на судьбы людей очень негативное влияние. Был голод, семьи теряли своих отцов, жили в постоянном ожидании их возвращения
надеюсь
в 1476 г. по просьбе стефана великого влад был освобожден и вторично завладел господарским троном. появилась надежда, что с ним вернулся и знаменитый предводитель антиосманской борьбы. однако цепеш правил не более 2-х месяцев, пав жертвой боярского заговора, организованного в результате происков лаоты басараба и турок.