А) З тими хто незгоден або робить iнакше як всi та не хочуть пiдкорятися приказам або то чим це небуло б...
Б) Томущо тодi цей анегдот мав 2 форми як трусяться вiд того що тролейбус швидко їздить або томущо дуже страшно вiдповiсти.
В) режим строгий та без помилок)))
Навiть у гiмну СССР 1930-х рокiв там э iмя Сталiн. Незнаю як вiдповiсти
2)тодi як я памятаю були Сталiнськi чистки, голодомор, вiйни з Польшою, Фiнами, та багато ким ще. Тодi строгість була на вищому рiвнi як в анегдотах щось сказати лишнього не можна як всi можуть просто донести до других чутки про те що ти сказав. Треба робити все що скажуть бо якщо робити не по правилам то можна просто пiти пiт трибунал. Не можна суперечити на ту тему яка дуже тодi активна (як сталiн) I тому в СССР тоталітарний режим дуже розвинутий як всi тi хто не згоден зi всим рiшеням карається, хто робить iнше також карається кожна помилка це грiх. Тодi не слухати я було дуже дурно... I так мабуть I зараз до прикладу як Бiлорусь або та ж Росiя.
2500-2350 рр.- Період I династії Ура. Існування в Південній Месопотамії декількох значних міст-держав - Ура, Лагаша, Урука, Умми, Кіша і ін.
2350-2150 рр.- Період Аккада. Перша давньосхідна велика держава, створена Саргоном на той момент царювання Нарамсина.
2070-1960 рр.- Період III династії Ура. Останній розквіт шумерської культури. Освіта централізованої держави під владою царів Ура.
1960-1698 рр. Період Исина-Ларс. Боротьба за панування між різними династіями, перш за все між династіями, які правили в Ісине і Ларсе.
1830-1530 рр. Старовавилонським династія в Вавилоні, заснована Сумуабум. Найбільш видатний цар цієї династії - Хаммурапі (1728-1686) об'єднав під своєю владою Месопотамію і розбив царя держави Марі Зимрилима, його слабші спадкоємці потрапили частково під владу Вавилонії.
1530 р -Вторженіе хеттів під проводом Мурсіліса I і розорення Вавилона. Після відходу хетів влада в Вавилоні перейшла до касситов, ще до цього проникли в країну.
1530-1160 рр. Касситської панування в Вавилоні. У першій половині XIV ст. до н. е. Кадашман-окупантів I і Бурнабуріаш II підтримували листування з єгипетськими фараонами Аменхотепом III і Аменхотепом IV (Ехнатоном). Асирійський цар Тукульти-Нинурта I підпорядкував Вавилон і розграбував місто. Тимчасова залежність Вавилона від Ассирії та кілька спроб звільнитися від залежності.
1155 р -Нападеніе еламітів і завоювання ними Вавилона. Стела з законами Хаммурапі відвозиться в Сузи. Нове посилення вавілонського держави при семітських царях, перш за все Навуходоносора I, який вигнав еламітів. В Ассирії новий підйом - посилення держави при Тиглатпаласаре I (1112-1074) і завоювання їм Вавилона.
XI-X ст. Посилення проникнення арамейских племен в Месопотамію і боротьба з ними Ассирії. Освіта за Адад-нерари II нової Ассірійської великої держави.
Родиной письменности по праву является Древний Восток. Ее возникновение были связаны с накоплением знаний,которые держать в памяти уже было невозможно,ростом культурных связей между людьми,а затем и потребностями государств.Различные народы по разному развивали и совершенствовали письменность создав,наконец,и первые виды алфавитного письма.