М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Эмир пуладчи был уверен, что тоглук-тимур как чингизид имел право на верховную власть, т.е был более легитимным, чем любой эмир что вокруг него удастся сплотить вемь регион , а не только отдельные племена. согласны ли вы, что эмир пуладчи рассчитал верно, посадив на трон хана - чингизида?

👇
Ответ:
stalker2000008
stalker2000008
07.08.2021

Да, именно поэтому Эмир Пуладчи не стал править в Могулистане, так как не был чингизидом

4,6(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Polina14041
Polina14041
07.08.2021

1. Куртуазна література  — світська, лицарська література європейського Середньовіччя з мотивами культу дами (в ліриці) або пригод лицарів (епічні твори), почасти з елементами фантастичності. Куртуазний роман часто вдається до атмосфери казковості. Однією з головних тем в цьому романі є тема кохання до прекрасної дами та здійснення подвигів заради неї. Проте героїв об'єднує лише платонічне кохання. Саме кохання в такому романі повне куртуазності. Загалом, «куртуазний» — той, що орудує усіма видами зброї, вправний в усіх видах мистецтва (спів, гра на різноманітних музичних інструментах, обізнаність в живописі тощо), грає в шахи, знається на морській справі, знає велику кількість іноземних мов.

2. Упродовж XI – XV ст. мистецтво знало два основні художні стилі, які заступали один одного — романський(Романський стиль вирізнявся масивністю і зовнішньою суворістю споруд, які зберігають оборонні, захисні функції. Найбільша увага приділялася спорудженню храмів-фортець, монастирів-фортець, замків-фортець, що розташовували на підвищених ділянках місцевості. Головним будівельним матеріалом був тесаний камінь. З часом обробка кам'яних брил удосконалюється, а м'які різновиди каменю, легкі в обробці, стають джерелом для створення перспективних порталів, різьблених капітелей, рельєфів і згодом, скульптур, якими почали прикрашати західний фасад. Романські храми, переважно монастирські, будували з великого каменю, у простих формах, із перевагою вертикальних або горизонтальних ліній, із дуже вузькими отворами дверей і вікон, із півциркульними арками.) і готичний(Особливе місце в мистецтві готики західноєвропейських країн займав міський собор — вищий зразок синтезу архітектури, скульптури і живопису (переважно вітражів). Непорівнянний простір собору, вертикалізм його веж і зводів, підпорядкування скульптури ритмам динамічності архітектури, багатобарвне сяйво вітражів робили сильний емоційний вплив на віруючих.). Перший стиль — романський — панував у XI – XII ст., другий — готичний — у XII – XV ст. Ці стилі найбільш яскраво проявилися в архітектурі замків і церков.

3. Папа Григорій IX перетворив Інквізицію з Єпископської на Папську, підпорядкувавши її безпосередньо Святому Престолу. Для керування Інквізицією на різних рівнях призначались домініканці та францисканці, монахи з двох нових тоді жебручих орденів, значно рідше — монахи з інших орденів. Для єретиків, що не хотіли відректися від єресей, була призначена смертна кара, для виконання якої їх передавали до рук світської влади.  Папа Інокентій IV у 1252 році дозволив Інквізиції застосовувати тортури. Тут треба помітити, що за весь час існування Інквізиції вона ніколи не застосовувала тортури так масштабно та жорстоко, як світська влада.

Объяснение:

4,6(78 оценок)
Ответ:
polina200412
polina200412
07.08.2021

в отличие от юга россии, колчак не имел перед красными преимущества в качестве армии. в 1917 — 1918 гг. все лучшее офицерство рванулось на юг, к корнилову и алексееву. а с момента чехословацкого мятежа до ноября 18-го пробраться из центра россии на дон к кубани через нейтральную украину было
легче, чем в сибирь через фронт. на востоке собрались люди в значительной мере случайные, стихийно примкнувшие к освободительному восстанию или попавшие под мобилизацию. из 17 тыс. офицеров в армии колчака всего около 1 тыс. было кадровых. остальные — в лучшем случае запасники и прапора производства
военного времени, в худшем — сомнительного производства “учредилок”, директорий и областных правительств. острая нехватка офицеров восполнялась необстрелянными юнцами, надевающими погоны после шестинедельных курсов — чистыми душой, но ничегошеньки за этой душой не имеющими и ничегошеньки не
умеющими.  

в декабре у колчака были все шансы разгромить рыхлый красный фронт, как это получилось у перми, — но тогда у него еще не было достаточной армии.

4,5(30 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ