М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Melba
Melba
15.03.2021 21:24 •  Химия

Обчисліть і вкажіть масу залізного купоросу,який можна виділити з розчину,одержаного під час розчинення 20,16 г ферум(ii)оксиду сульфатною кислотою маса якої дорівнює 196 г ,а масова частка кислоти і нуй становить 15%.

👇
Ответ:
Ева433
Ева433
15.03.2021
Я не очень хорошо понимаю украинский, поэтому рассчитаю, сколько соли можно получить.
Используется 15 % раствор серной кислоты. Такой слабый раствор не может окислить Fe(II) до Fe(III), поэтому образуется только FeSO4.
Уравнение реакции: FeO + H2SO4 > FeSO4 + H2O
20,16 г  FeO составляют 20,16/72=0,28 моль.
В 196 г 15 %-ного раствора содержится 196*0,15/98=0,30 моль H2SO4.
Кислота в избытке, значит количество образующейся соли считаем по оксиду железа. Получится 0,28 моль FeSO4, масса которого составит 152*0,28=42,56 г.
В результате реакции образуется 42,56 г  FeSO4. А  вот, удастся ли (в силу чисто технических причин) выделить из полученного раствора всю соль, определить невозможно. Считаю, что вопрос в задаче сформулирован неправильно, вместо "...,який можна виділити з розчину...", нужно было бы написать " который образуется в растворе". Тогда вопрос о выделении не возникал бы, и получался однозначный ответ: 0,28 моль или 42,56 г.
4,8(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
denisenkovaleri
denisenkovaleri
15.03.2021
В растворе присутствуют растворённое вещество и растворитель, в данном случае соль и вода соответственно. не совсем поняла вопроса - засыпаете соль в воду и мешаете, если не растворяется, возможно, надо нагреть. узнать, какой концентрации (%) будет получен раствор соли можно по формуле: 
ω% = 100%*m в-ва/m р-ра, т.к. у воды плотность 1, масса её будет равна 100 г. m р-ра = m воды + m в-ва = 120 + 30 = 150 г
ω% = 100*30/150 = 20% р-ра сульфата натрия.
ну и есть другие виды концентрации, разумеется. я не знаю, какая именно нужна была.
4,5(58 оценок)
Ответ:
ktoto2956
ktoto2956
15.03.2021

Народна пісня - це засіб вираження і передачі духу того, чи іншого народу. У кожного вони відрізняються своїми індивідуальними рисами, які відображають і традиції, і культуру. Російські народні пісні чуємо ми і досі. Мало хто не знає найпоширеніші з них. Та й як не знати спадщину свого народу? Особливо, коли воно так багато. Багато пісень склав наш народ. Передавалися вони протягом століть з вуст в уста, від батьків до дітей. Так і дожили вони до наших днів, змінюючись і вдосконалюючись. Різноманітні напрямки і призначення російських народних пісень. Майже кожна подія відзначено ними. Різних часів року і різним трудовим дії присвячувалися вони. І зрозуміло: адже з піснею веселіше працювати! Майже кожному народному святу, події є відповідні. Грала чи весілля, народжувалося чи дитя, - народ складав пісню на честь цього. Відбувалися важливі для країни і народу події - знову в пам'ять про них складалася пісня, передаючи значимість їх і ставлення до них людей. І присвячувалися вони, як і тягот простого народу, так і радісним змін в їхньому житті. Чимало складено піснею, що прославляють народних героїв. До них можна віднести і билини, які зараз сприймаємо ми більше як казки. Вірніше, це - оповіді, перекази старовини глибокої. Вони теж складалися протягом багатьох століть. А виконувалися колись вони саме як пісні. Безліч зберігається в коморах народної пам'яті і різних примовок, потешек. Їх теж можна віднести до пісень. Їх здавна застосовували люди для того, щоб щось пояснити, донести до дитини, або ж просто розважити його. А щоб привернути його увагу, вимовлялися вони співуче. А скільки народних колискових пісень дожило до нашого часу! І, вони і тепер звучать з вуст багатьох матерів. І, звичайно ж, до сих пір користуються популярністю і популярністю ліричні народні пісні. Вони розповідають про почуття людини, про переживання. Їх дуже багато. Народна пісня - це багата спадщина. Який сам народ - такі і його пісні. А якщо вони мелодійні і різноманітні - значить, і народ багатий культурно та духовно!

Народні пісні є чудовим свідченням величезного таланту людей, які проживають на певній території. Вони відображають історичні події, вміст легенд і казок. Таке творчість містить величезну внутрішню силу, властиву громадянам держави, які їх склали.

Подібні твори не вміють віку і користуються величезною популярністю. Їх виконують зі сцени під час великих свят і затягують в фіналі посиденьок за столом у вузькому колі близьких родичів. У кожній мелодії таїться нерозумна сила гордого народу, боротьба за свободу і незалежність, людське горе і печаль, віра в казку і надія на краще майбутнє. Слова народних пісень рідко потрібно вчити напам'ять: їх знають всі, від малого до великого практично з самого народження.

4,6(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Химия
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ