М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Margarita11mm
Margarita11mm
15.09.2020 11:05 •  Литература

Как и почему тургенев написал свой цикл записки охотника​

👇
Ответ:
A1289A
A1289A
15.09.2020

Відповідь:

first courses:

4,4(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
админ1273
админ1273
15.09.2020
Стоит ли рассказывать о впечатлениях касающихся самой игры? Ведь все вы и так её видели. Если говорить об впечатлениях от присутствия на стадионе… то описать это можно самыми наипрекраснейшими эпитетами, но это все равно не передаст того, что было у меня на душе, тех эмоций, той атмосферы, что царила на секторе «Милана», да и вообще в течение всего дня, что я находился в компании фанатов итальянского клуба. Конечно, на секторе присутствовало всего лишь порядка 300 болельщиков «россонери», но даже этого хватало, чтобы достичь полной эйфории.
4,6(79 оценок)
Ответ:
Nikslava
Nikslava
15.09.2020
Цей тип тексту покликаний передати характерні ознаки предмета або явища, зробити його «видимим» для того, хто буде читати текст. 
Інструкція
1Напишите введення. Якщо об'єкт опису – це одиничний предмет, назвіть його основну функцію чи роль у середовищі його існування. Якщо об'єкт – явище чи ситуація, в введення можна написати, з чим воно асоціюється або чим привертає увагу в першу чергу.  2Подумайте, що саме робить цей об'єкт впізнаваним. Це можуть бути його якісні характеристики або дії, які в ньому відбуваються циклічно. 3В згідно з виявленням цієї характеристики використовуйте для опису об'єкта в першому випадку – оцінні прикметники, прислівники, образні вислови. У другому випадку це можуть бути дієслова позачасового значення, які характеризують стани об'єкта в різні періоди часу. Також використовуйте вищеназвані прикметники та дієслова у порівняльних конструкціях і складних реченнях. 4Сначала опишіть найбільш суттєві ознаки об'єкта, а потім приступайте до подробиць і дрібниць, доповнюють образ. Опишіть основні характеристики, щоб об'єкт став впізнаваним, а потім використовуйте оригінальні визначення і порівняння, а не ті штампи, які першими приходять на розум. Для опису руху думки гача використовуйте дієслова з нейтральним значенням (бачити, розуміти, помічати і т. д.) 5В завершення опишіть об'єкт короткою ємною фразою – позначте, який результат створюють названі вами ознаки і яке це має значення.
4,6(91 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ