Объяснение:
у цьому творі Коцюбинський звертається до неоромантичної поетики. автор, приїхавши на гуцульщину, був захоплений красою Карпат і привітнюстю людей, традиціями, звичаями, побутом, культурою. уже з перших сторінок читач відчуває аромат екзотики Гуцульського краю. життя горян у повісті — це химерне поєднання християнського та язичницького. У гірському селі «всі були богомільні», водночас тут мовби законсервувалося й поганство — у стародавніх звичаях, обрядах, у всьому, чим характерний лад життя гуцула. мовби тіні забутих предків ожили перед письменником у Криворівні. і він натхненно відобразив у слові цей двоєдиний барвистий світ. язичництво цікавило письменника навіть більше, тому так багато уваги віддає він казководемонічному, фантастичному світу довкола Івана й Марічки — арідникам, щезникам, мольфарам, лісним, чугайстрам; малює екзотичні звичаї, обряди, ритуали, якими було сповнене життя гуцулів. вони тісно пов’язані з природою, з горами, лісом, полонинами, вони — діти цієї природи.
(Про Андрия)
В творении "Тарас Бульба" Андрий является разноплановым персонажем.В повести он влюбляется в даму,которая происходит из рода недругов его семьи и товарищей.Андрий,кажется,готов на всё ради милой дамы,даже на предательство родины.
Он предал многих,многих людей ради 1-го человека,он думал только о собственной выгоде,он не задумавылся даже о доле его народа.Сделал он ошибку либо нет, ответить нельзя,если бы он остался на отчизне,он бы мучился от злосчастной любви,он избрал сам,избрал вариант,за который поплатился жизнью.