М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
batkia228
batkia228
01.09.2021 20:56 •  Литература

Виписати негативні образи героїв з повісті "захар беркут"​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
andrewmikilov
andrewmikilov
01.09.2021
Легенда. атаман разбойников кудеяр пролил много безвинной крови, но со временем его начали мучить угрызения совести. тогда он вернулся в родные края, где неустанно молит господа отпустить ему грехи. возникает ангел, указывает на огромный дуб, говорит кудеяру, что грехи ему отпустят лишь тогда, когда он срежет этот дуб тем же ножом, каким людей убивал. разбойник принимается за дело. мимо проезжает пан, завязывается разговор. глуховский, о котором ходят страшные рассказы, выслушав кудеяра, усмехается над ним. кудеяр набрасывается на глуховского и вонзает ему в сердце нож. тотчас дуб падает, с отшельника "скатилося.. бремя грехов"
4,4(68 оценок)
Ответ:
Leraleralera151515
Leraleralera151515
01.09.2021

Шедевр Бермана. У новелі «Останній листок» О. Генрі розповідає про життя людей мистецтва у невеличкому районі на захід від площі Вашингтона. Дія оповідання відбувається у листопаді, коли по вулицях почав ходити невідомий прибулець — «містер Пнев­монія». Його крижані пальці торкнулися однієї з двох художниць — героїнь опо­відання — Джонсі.

У Джонсі було дуже складне житгя, та ще й хвороба зовсім її знесилила. Дівчи­на втратила віру в життя, стала байдужою до всього. У вікні вона бачила похмуре небо, сніг із дощем і пожовкле листя старого плюща, який поступово, листочок за листочком, скидав його. Дівчина була впевнена, що останній листок плюща злетить разом з її останнім подихом. Переконати її в протилежному не міг ніхто.

Сусідом дівчат був художник-невдаха Берман, який «весь час збирався створи­ти шедевр, але навіть не почав над ним роботи». У його кімнаті вже двадцять п’ять років стояло полотно, яке чекало на перші штрихи художника.

Побачивши, що злетів останній листок плюща, які так ретельно рахувала Джонсі, листок останньої надії хворої дівчини, Берман вирішив за будь-яку ціну врятувати надію молодої художниці на життя. У дощ зі снігом, під пронизливим крижаним вітром Берман уночі, стоячи на драбині, намалював на стіні свій ше­девр — останній відірваний вітром листок плюща.

Вранці, коли Джонсі попросила підняти штору і побачила листок, в її душі за­родилася надія, і смерть відступила, загроза життю минула.

Старий Берман нарешті здійснив свою мрію: створив шедевр, але заплатив за це власним життям.

Отже, неоцінений скарб душі старого чоловіка — любов, співчуття, самопо­жертва — до йому здійснити свою мрію — намалювати шедевр, бо саме так називають витвори мистецтва, здатні врятувати життя людини.

4,5(70 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ