М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
AlenSakenov
AlenSakenov
11.03.2021 05:03 •  Литература

1. Прочитайте стихотворение и сделайте его анализ. 1. Какова тема стихотворения?
2. Каким мы видим лирического героя? Найдите лексику, описывающую его чувства и состояние
3. О чем размышляет лирический герой?
4. Какие художественные средства использует Фет для передачи чувств и впечатлений
лирического героя?
5. Чем завершается стихотворение?
6. К какому типу лирики ( пейзажная, любовная, философская) можно отнести это стихотворение.
Почему?​


1. Прочитайте стихотворение и сделайте его анализ. 1. Какова тема стихотворения?2. Каким мы видим ли

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Viksa1451
Viksa1451
11.03.2021

До кінця VII ст. до н. е. у Стародавній Греції завершився процес розкладання родового ладу і виникали поліси (міста-держави). Замість міцних невеликих племінних об'єднань, пов'язаних кровнородственными відносинами, з'являються великі племінні союзи, соціально-економічною основою яких стає праця вільних землеробів.

Даний соціокультурний переворот істотним чином змінив напрямок ідеології та культури Стародавньої Греції, зумовив заміну цілісного міфологічного світогляду колективу індивідуальних морально-філософським сприйняттям життя, відкрив можливості для народження лірики.

Лірична поезія в Стародавній Греції стала засобом художнього самовираження розвивається особистості, що вийшла з епосу і назавжди зберегла живу зв'язок з фольклором.

У буквальному сенсі ліричними у Стародавній Греції називали віршовані твори, які виконувалися під акомпанемент струнного музичного інструменту - ліри. Такі твори ділилися на декламационные (речитативні) і мелические (пісенні).

Декламаційна лірика. До декламационной ліриці відносяться елегії і ямби. Для елегії характерний особливий розмір - елегійний двовірш - поєднання гекзаметра і пентаметра. Елегії тієї пори - поетичні роздуми на громадські та особисті теми - відзначалися емоційністю і тенденцією до суб'єктивності, але не мали (характерних для цього жанру пізніше) смутку та печалі.

Виникнення ямба пов'язане з культом богині Деметри. В одному з гомерівських гімнів розповідається про те, як Ямба, служниця елевсинського царя, розсмішила скорбну Деметру, у якій Аїд викрав дочку Персефону, завзятими і непристойними жартами, поклавши тим самим початок цього ліричного жанру. Примітно, що елегії і ямби відразу були перетворені в засіб гострої політичної боротьби демократії з родовою аристократією.

Объяснение:

4,6(53 оценок)
Ответ:
ilqartural2005
ilqartural2005
11.03.2021

Объяснение:Пословица “Семь раз отмерь, один раз отрежь” учит людей не торопиться с принятием какого-либо решения. Народная мудрость как бы говорит нам не спешить, все внимательно взвесить, обдумать, проверить, все ли мы сделали правильно. Как часто люди спешат что-то сделать и ошибаются. Пословица поэтому и появилась, так как на своем опыте люди поняли, как важно все продумать и принять правильное решение. Особенно важно учитывать эту пословицу в личных отношениях. Когда мы решаем с кем-нибудь расстаться, то надо все обдумать, проверить не один раз, чтобы не ошибиться. Как хорошо, что есть такая пословица. Она появилась у портных, которые кроили ткань.

4,8(46 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ