М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Котик505мяу
Котик505мяу
31.03.2020 20:58 •  Литература

Социальная защита граждан в Казахстане прочитай текст. Опиши тип текста
повествование
рассуждение
описание

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Виктор Астафьев так описывает тринадцатилетнего подростка Васютку Шадрина: "...с ружьём на плече и с патронташем на поясе, похожий на коренастого, маленького мужичка". Но больше внимания писатель уделяет не внешнему виду мальчика, а его внутренним качествам: смекалке, наблюдательности, знанию тайги, стойкости и желанию выжить в экстремальной ситуации, навыкам, полученным от деда и отца, что ему, проплутав по тайге почти 5 суток, выйти к людям и А в остальном Васютка обыкновенный подросток. Может и не послушаться, и покурить, и отчаяться, как отчаялся, когда понял, что заблудился в тайге. Но в целом, он мальчик хороший, с сильным характером. И скромный. Когда рыбаки назвали найденное им озеро Васюткиным, парень не зазнался.
4,5(70 оценок)
Ответ:
Katenkalovely
Katenkalovely
31.03.2020

ТЕКСТ - це мовленнєвий твір, яке є результатом мовної діяльності людини, це основна комунікативна одиниця, яка їм використовується під час мовленнєвої діяльності.

Текст характеризується єдністю теми, задуму, основний думки і смисловий закінченістю.

У тексту також є певна композиція (внутрішня структура). Вона складається з зачину (вступу), основної частини і висновку. Наявність в тексті основної частини обов'язково, вступу і висновку - факультативно. У всіх частинах послідовно розкривається зміст тексту.

За функціонально-смисловим особливостям виділяють наступні комунікативні типи мовлення:

розповідь (передають дію в розвитку, у часовій послідовності), опис (характеризують статичні картини, передають їх деталі), міркування (передають розвиток думок щодо предмета промови).

Рідко зустрічаються тексти, що відносяться тільки до одного комунікативному типу мови. Найчастіше тексти комбінують опис, розповідь і міркування, і який-небудь тип є домінуючим.

Тексти належать до якого-небудь із стилів мови. Залежно від цього виділяють тексти:

розмовні (використовуються в розмовній мові, найчастіше існують в усній формі; ха- растеризуются наявністю пропозицій, простих за своїм складом, і особливої розмовної (а іноді і просторічної) лексикою); офіційно-ділові (використовуються в офіційно-діловому стилі, найчастіше існують в письмовій формі; характеризуються наявністю пропозицій, складних за своїм складом, кількістю іменних частин мови і специфічною лексикою); публіцистичний (використовуються в засобах масової інформації та їх основна мета - залучення інтересу читачів чи слухачів, а також інформування їх; існують як в письмовій , так і в усній формі; характеризуються жвавістю, різноманітністю, відбір лексичних засобів відбувається в залежності від мети та змісту тексту); наукові (використовуються в різних сферах науки, існують в основному в письмовій формі (хоча чимало і усних наукових виступів); характеризуються досить складної синтаксичної організацією, великою кількістю термінів), художні е (можуть поєднувати в собі різні види текстів залежно від цілей автора)

Объяснение:

якщо правильно лайк і підписка

4,8(38 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ