(російський пис.)мый улюблений письменник - це Корней Чковский. вын написав багато творыв. наприклад: "телефон", "крокодил", "Тараканище". його твори дуже цікаві, веселі. Інколи повчальні.
(український пись) Мій улюбленний письменник - Наталя Забіла.
Є письменники, що цілком віддали своє життя дитячій літературі — дужеПам’ять серця про грізну війну
Слово «Війна» завжди викликає у мене асоціації з кровопролиттям, стражданнями, холодом та голодом. Друга світова війна, в якій брала участь 61 країна, а це приблизно 80 відсотків всього населення Землі, мала величезний вплив на долю людства. Воєнні дії відбувалися впродовж 40 місяців на територіях 40 країн. Усього було мобілізовано 110 мільйонів чоловік по всьому світу. За весь період війни людські втрати досягли 50-55 мільйонів чоловік, з них на фронтах загинуло 27 мільйонів людей.
Війна в пам’яті тих, кому довелося її пережити назавжди залишиться тяжким спогадом. Багато книжок написано про цей тяжкий період історії. Моїм головним джерелом інформації про події того часу служать телепередачі, фільми та книжки, а не розповіді моїх близьких, які на власні очі бачили війну.
Мій прадід, наприклад, пройшовши всю війну і отримавши два поранення, ніколи не любив розповідати мені про те, що йому довелося пережити.
Перед святом Дня Перемоги мій прадід діставав свою фронтову шинель з безліччю медалей. Він завжди мовчки, зі сльозами на очах дивився на свої нагороди. По його обличчю можна було здогадатися, де були його думки. Інколи прадід починав розповідати якусь фронтову історію, але обривав свою розповідь на половині і ніколи вже її не продовжував. Я часто замислювався, чому він не розповідає мені про свої подвиги, про своїх бойових товаришів, про поранення. Напевно тому, що він прагне назавжди позбутися тих тяжких спогадів. Спогади про війну, це також спогади про загибель фронтових товаришів, про страждання дітей, про голод та холод. Тільки тепер я розумію, що ці спогади були для нього дуже важкими.
Я низько вклоняю голову перед подвигами людей. Світла вам п’ямять та низький уклін!
Васютку наблюдательность - это вывело мальчика из таежных болот. Сначала Васютка испугался , мальчик боялся поверить своим глазам, но надежда на и вера в лучшее не опустить руки и сделать еще одну попытку выбраться из тайги. Васютка мог бы прожить на озере с рыбой еще дольше, но Васютка знал, надо идти. Васютка знал, ручьи из озера текут в большую реку. А там будет Васютку озеро. В озере была рыба, которая попала в озеро из Енисея. А в Енисей рыба попала по ручью. Озеро -это главная вода,она Васютку. Знание леса и природы мальчику жизнь. Когда Васютка выздоровел, он пошел в школу учиться дальше.
Объяснение: