М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
oosik
oosik
04.04.2020 00:27 •  Литература

С. "ревизор". 1) почему хлестаков позволил так вести себя с немолодым человеком? (земляникой). 2) почему именно с земляникой хлестаков дошел до крайней степени наглости? 3) почему в сцене с добченским и бобчинским хлестаков без церемоний попросил тысячу?

👇
Ответ:
wellbiss
wellbiss
04.04.2020
Токо первое 1)Сам Хлестаков – это просто пустота и идеальная глупость. Этот человек не имеет собственного содержания, у него нет своего наполнения. Поэтому мы можем видеть, как ведет себя Хлестаков. Его перевоплощение и игра навязанных ему ролей у него получаются очень легко. Он сам не понимает, что плетет интригу. Не зная причины такого праздничного приема, Хлестаков радуется почестям. Он не имеет понятия о том, что его принимают за ревизора. Его действия еще больше убеждают окружающих, что к ним приехал ревизор из Петербурга.Своим поведением главный герой вводит в заблуждение остальных. Городничего, увидев впервые, он запугивает, чтобы не попасть в тюрьму за гостиничный долг, хоть и сам перепуган. Карьеру, которую он сам себе придумал, он рассказывает в доме Городничего, чем поднимает себя в глазах окружающих. В зависимости от ситуации, в которой оказывается Хлестаков, меняется его облик и поведение. У него практически нет уязвимых мест. То, как ведет себя Хлестаков, зависит от обстановки в доме Городничего. Его можно назвать хамелеоном, который меняет свой цвет для того, чтобы выжить.
4,7(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dreakalex
dreakalex
04.04.2020

Объяснение:

Авторка намагається показати батькам, що прагнення виховати своїх нащадків «ідеальними» позбавляє дітей їхньої індивідуальності, робить їхнє життя нудним і нецікавим, а нерідко призводить до відчуження. Надто самостійний, серйозний, проте «штучний» хлопчик Конрад, потрапивши у реальне життя, не лише сам вчиться жити в суспільстві, а й навчає дорослих придивлятися до дитячих проблем, розуміти мотиви їхніх вчинків, упорядковувати власне життя, щоб бути дітям гідним прикладом.

Пані Бартолотті різко відрізняється від свого оточення: вона носить чудернацький одяг, який почасти не відповідає її віку чи порі року, яскраво фарбується, щоб виокремитися із «сірого» середовища. Вона охоче замовляє речі за різними каталогами, так, що інколи вже й не пам’ятає, що і коли вона замовила. Тому вона не дуже здивувалася, коли одного разу отримала посилку з консервною бляшанкою, в якій був семирічний хлопчик на ім’я Конрад. Одразу полюбивши хлопчика, пані Бартолотті намагається стати йому «справжньою» матір’ю, хоча сама ще не «подорослішала» (почасти поводиться як маленька та й називає себе «дитино моя»). Вона не вміє влаштувати свій побут, дати раду грошам, налагодити власне життя. Та й про дітей вона не вміє дбати, тому й запитує у Конрада, як краще з ним поводитися, чим його годувати… Тільки завдяки своїй відкритості, щирості та відданості пані гідно справляється із обов’язками матері, вона дає «фабричній» дитині саме те, чого їй найбільше не вистачає – материнську любов.

Конрад же, навпаки, гарно підготовлений до «ідеального» життя, він знає, як треба поводитися вдома і в школі, що треба одягати і які пісні співати. Проте його знання мало допомагають йому адаптуватися в дитячому середовищі, а його «ідеальна» поведінка навіть заважає йому знайти друзів. Сусідська дівчинка Кіті (не завжди чемна і не завжди говорить правду) допомагає хлопчикові подолати власну «запрограмовану ідеальність» і стати «нормальною» дитиною.

Коли ж на фабриці зрозуміли, що Конрада помилково відправили не за тією адресою, і хотіли повернути назад, пані Бартолотті, Еґон і Кіті доклали всіх зусиль, щоб він залишився. Та й сам Конрад змінився так кардинально, що люди у блакитному вбранні самі відмовилися забирати його на свою «ідеальну» фабрику.

4,8(68 оценок)
Ответ:
dghhhghhhvj
dghhhghhhvj
04.04.2020

Концепція сучасного олімпійського руху належить барону П'єру де Кубертену, з чиєї ініціативи в червні 1894 року в Парижі відбувся Міжнародний атлетичний конгрес.[2] 23 червня 1894 року заснував Міжнародний олімпійський комітет (МОК). Перші Олімпійські ігри (Ігри Олімпіади) сьогодення були проведені в 1896 році в Афінах (Греція). В 1914 році затверджений олімпійський прапор, подарований П'єром Де Кубертеном на Паризькому конгресі. На ньому зображені п'ять олімпійських кілець, що переплітаються, символізуючи союз п'яти континентів і зустріч спортсменів усього світу на Олімпійських іграх. Перші зимові Олімпійські ігри відбулися в 1924 році в Шамоні (Франція).

Засадничі принципи

Объяснение:

4,6(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ